Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Naturalnie dłuższy stosunek
nawet o 30 minut!

Dostępne na rynku tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty, to w większości suplementy diety, w ich skład wchodzą wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, nie powodują więc skutków ubocznych jak leki wydawane na receptę.

Spis Treści:

 1. Które tabletki na wydłużenie stosunku wybrać?
 2. Recenzja Orgasm Control
 3. Recenzja Climax Control
 4. Jak wybrać właściwy suplement
 5. Tabletki na receptę
 6. Suplementy vs Leki
 7. Podsumowanie

Metody leczenia dysfuncji z przedwczesnym wytryskiemMasz problem z przedwczesnym wytryskiem? A może po prostu chcesz wydłużyć czas trwania stosunku, aby móc czerpać z niego jeszcze więcej przyjemności?

Przedwczesny wytrysk jest zaburzeniem dość powszechnym, z raportu na temat seksualności Polaków, opublikowanym w 2002 oraz 2005 roku przez profesora Lwa Starowicza, wynika, że dotyczy on aż 37% Polaków.

Na szczęście z pomocą dla wszystkim mężczyzn, nieusatysfakcjonowanych swoim dotychczasowym życiem seksualnym, oraz tym jak długo są w stanie wytrzymać przed osiągnięciem orgazmu, powstało wiele suplementów, których głównym zadaniem jest uregulowanie pracy organizmu, a co za tym idzie, wydłużenie w czasu trwania stosnku nawet o 30 minut!

Największym zainteresowaniem cieszą się preparaty w formie tabletek, ale równie skuteczną i coraz częściej spotykaną formą, są m.in. żele oraz spray’e, ich aplikacja jest bardzo prosta, a efekty porównywalne z tradycyjną formą kuracji.

Z dalszej części tego artykułu, dowiesz się które tabletki na wydłużenie stosunku cieszą się największym zainteresowaniem i zaufaniem wśród mężczyzn, ale również na co zwracać uwagę podczas samodzielnego wyboru odpowiedniego dla nas suplementu.

Po które tabletki na przedłużenie stosunku najlepiej sięgnąć?

Przygotowaliśmy recenzje najpopularniejszych preparatów opóźniających wytrysk dostępnych bez recepty, preparaty te cieszą się dobrą opinią, zawierają wyłącznie naturalne składniki i można je bez problemu zamówić bez wychodzenia z domu.

Recenzje suplementów

Orgasm Control

Wydłużenie stosunku nawet o 30 minut

Tabletki na przedwczesny wytrysk - orgasm control 60tabZdecydowaliśmy, że to właśnie preparat orgasm control, zasługuje na szczególne wyróżnienie w naszym rankingu tabletek na opóźnienie wytrysku.

Należy on do kategorii suplementów diety, dzięki czemu nie tylko nie wywołuje tylu skutków ubocznych co leki wydawane na receptę, ale dodatkowo reguluje i usprawnia funkcjonowanie całego organizmu.

Zawarta w nim unikalna kompozycja 13 składników pochodzenia roślinnego, w połączeniu z kompletem witamin i minerałów, wpływa korzystnie na na uregulowanie pracy ośrodkowego układu nerwowego oraz zredukowanie nadwrażliwości na bodźce w okolicy narządów płciowych.

Dzięki czemu, znacznie wydłuża się czas trwania stosunku, a także maleje ryzyko wystąpienia niekontrolowanego, przedwczesnego wytrysku.

KIedy pierwsze efekty?

Pierwsze zauważalne efekty w postaci większej wytrzymałości podczas stosunku, mogą pojawić się nawet po 5 dniach od rozpoczęcia kuracji, a pełny efekt, który możemy uzyskać dzięki tabletkom orgasm control, to wydłużenie czasu stosunku nawet do 30 minut!

Po dokonaniu zakupu, mamy 30 dni, aby przekonać się o skuteczności przeprowadzanej przez nas kuracji, jeśli z jakiegoś z jakiego względu uznamy, że produkt nie spełnił naszych oczekiwań, możemy skorzystać z przysługującej nam gwarancji zwrotu pieniędzy.

Kluczowe zadanie suplementu orgasm control to opóźnienie osiągnięcia orgazmu oraz wystąpienia przedwczesnej ejakulacji, jednak ze względu na jego wysoką uniwersalność, możemy również wzmocnić erekcję oraz siłę wytrysku.

Za sprawą korzystnego wpływu na układ hormonalny, możliwa jest również poprawa potencji, a co za tym idzie wzrost ochoty na seks.

Dodatkowe możliwości…

Suplement w formie tabletek o działaniu ogólnoustrojowym, możemy z powodzeniem połączyć z preparatem w formie żelu lub sprey’u, a także w postaci wygodnych do użycia chusteczek, co więcej, przy zakupie nawet 1 opakowania, dostajemy jedną chusteczkę gratis.

Skład kompleksowego preparatu na przedwczesny wytrysk - Orgasm Control

 • Bukwica lekarska (Betonica officinalis)
 • Kola błyszcząca (Cola nitida)
 • Burak (Beta)
 • Czeremcha późna (Prunus serotina)
 • Dzięgiel chiński (Angelica polymorphia)
 • Sarsaparilla (Smilax officinalis)
 • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)
 • Gotu Kola (Centella asiatica)
 • Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea)
 • Lucerna siewna (Medicago sativa)
 • Cayenne (Capsicum minimum)
 • Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra)
 • Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis)
 • Rdest wielkokwiatowy (Polygonum multiflorum)

Szczegółowe informacje
Liczba tabletek 60
Możliwe wydłużenie stosunku 30 minut
Pierwsze efekty Po około 5 dniach
Dzienna porcja 1-2 tabletki
Gwarancja zwrotu 30 dni
Cena 124,90 pln
Warto wiedzieć
Naturalny skład Znaczek powtierdzenia
Gwarancja zwrotu Znaczek powtierdzenia
Pozytywne opinie Znaczek powtierdzenia
Spray lub żel Znaczek powtierdzenia

Opinie o produkcieGdzie kupić

Climax Control

Siła drzemiąca w naturze!

Tabletki na dłuższy seks - climax controlClimax Control to ścisła czołówka w kategorii suplementów na wydłużenie stosunku, tak samo jak w przypadku preparatu orgasm control, w jego składzie znajdziemy tylko w 100% naturalne i bezpieczne składniki.

Swoją skuteczność zawdzięcza precyzyjne skomponowanej formule, opracowanej przez Amerykański zespół specjalistów uniwersyteckich.

Jego działanie opiera się na zrównoważeniu poziomu serotoniny, organicznego związku chemicznego, wykorzystywanego przez organizm do unormowania wrażliwości na bodźce zewnętrzne, w tym wypadku okolice narządów płciowych.

To właśnie zaburzony poziom serotoniny, w dużej mierze odpowiedzialny jest za problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Dzięki regularnemu stosowaniu tabletek climax control, możemy w sposób bezpieczny uzyskać wydłużenie stosunku nawet o 30 minut i to w zaledwie 3-4 miesiące kuracji, a pierwsze efekty mogą pojawić się już w pierwszych 4 dniach o od rozpoczęcia stosowania suplementu.

W 2008 przeprowadzono testy kliniczne z wykorzystaniem suplementu climax control, wykazano w nich, że aż 97% stosujących go mężczyzn, odnotowało wyraźny wzrost długości stosunku w zaledwie 3 tygodnie.

Naturalny skład suplementu Climax Control

 • Sarsaparilla
 • Winian L-karnityny
 • Tribulus Rerresteris
 • Naturalne substancje wspomagające

Szczegółowe informacje
Liczba tabletek 60
Możliwe wydłużenie stosunku do 30 minut
Pierwsze efekty w ciągu 4 dni
Dzienna porcja 1-2 tabletki
Gwarancja zwrotu 90 dni
Cena 169,00 pln
Warto wiedzieć
Naturalny skład Znaczek powtierdzenia
Gwarancja zwrotu Znaczek powtierdzenia
Pozytywne opinie Znaczek powtierdzenia
Spray lub żel Znaczek braku

Opinie o produkcieGdzie kupić

Penis Complete

Wydłużenie stosunku oraz wzrost penisa!

Tabletki na dłuższy stosunek i wzrost penisa - Penis Complete 60tabPenis Complete nie jest klasycznym preparatem na opóźnienie wytrysku, dlatego uplasował się dopiero na 3 miejscu w naszym rankingu.

Uniwersalna receptura preparatu pozwala jednocześnie na powiększenie penisa, wzmocnienie erekcji oraz wydłużenie czasu trwania stosunku nawet do 30 minut.

Działanie potwierdzone w badaniach

Badanie przeprowadzone na grupie 1200 mężczyzn potwierdziło uniwersalność i wysoką skuteczność tabletek penis complete. Jakie uzyskano wyniki?

Wzrost rozmiaru penisa odnotowano u 89% mężczyzn biorących udział w badaniu. Wzmocnienie erekcji u 85%, a poprawę sprawności seksualnej i wydłużenie czasu trwania stosunku aż u 92% badanych mężczyzn.

Kiedy mogę spodziewać się poprawy?

Kiedy możesz spodziewać się pierwszych odczuwalnych efektów? Penis Complete podobnie do swoich poprzedników również działa długofalowo eliminując przyczyny problemu, a nie jedynie doraźnie jak kamagra, cialis czy maxon.

Dlatego na pierwsze odczuwalne efekty musimy poczekać około 5 dni od rozpoczęcia kuracji. Jednak w tym przypadku możesz liczyć nie tylko na dłuższy i bardziej satysfakcjonujący seks, ale również na stopniowy wzrost rozmiaru członka oraz mocniejszą erekcję.

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy

Nie wiesz, czy Penis Complete spełni deklarowane przez producenta obietnice? Masz 30 dni na przetestowanie jego działania w praktyce. Jeśli w tym czasie nie uzyskasz zadowalających rezultatów - możesz odesłać go bez podania przyczyny a producent zwróci Ci pieniądze.

Dlaczego więc dopiero trzecie miejsce? Niestety nie udało nam się znaleźć wystarczającej ilości opinii na temat realnej skuteczności preparatu. Penis Complete jest również środkiem o szerokim działaniu, a nie jak orgasm control czy climax control — dedykowanym dla panów z przedwczesnym wytryskiem.

Penis Complete — Dla kogo?

Jeśli jednak zależy Ci nie tylko na poprawieniu swoich możliwości i sprawności seksualnej, ale chciałbyś także powiększyć nieco swojego penisa — Penis Complete może okazać się dobrym wyborem.

Skład suplementu na dłuższy stosunek — Penis Complete

 • Tribulus terrestris
 • Saw Palmetto
 • Panax Ginseng
 • L-arginina
 • Lepidium meyenii
 • urnera diffusa
 • Serenoa repens
 • Sarsaparilla

Szczegółowe informacje
Liczba tabletek 60
Możliwe wydłużenie stosunku 30 minut
Pierwsze efekty Po około 5 dniach
Dzienna porcja 1-2 tabletki
Gwarancja zwrotu 30 dni
Cena 199,90 pln
Warto wiedzieć
Naturalny skład Znaczek powtierdzenia
Gwarancja zwrotu Znaczek powtierdzenia
Kompleksowe działanie Znaczek powtierdzenia

Opinie o produkcieGdzie kupić

Jak samodzielnie wybrać odpowiednie tabletki na wydłużenie stosunku?

Najlepszym sposobem wyboru odpowiedniego dla nas preparatu, jest zwrócenie szczególnej uwagi na 3 podstawowe kryteria, które powinien spełniać każdy, wysokiej jakości suplement na opóźnienie wytrysku.

Jeśli z jakiegoś względu, żaden z produktów zamieszonych w rankingu medirank, nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz spróbować wybrać go samodzielnie, poniższe wskazówki powinny ułatwić to zadanie.

Skład produktu

W pierwszej kolejności naszą uwagę powinniśmy skierować na skład interesującego nas suplementu, i upewnić się, że znajdują się w nim wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, najlepiej te o potwierdzonej skuteczności w problemach z przedwczesnym wytryskiem.

Jeśli producent ukrywa skład swojego suplementu, jest to wyraźny sygnał ostrzegawczy, który może oznaczać, że wykorzystano do jego produkcji niskiej wartości składniki, lub co gorsza, syntetyczne zamienniki, mogące powodować szkodliwe dla zdrowia skutki uboczne.

Ceryfikaty oraz atesty

W drugiej kolejności warto upewnić się, że wybrany przez nas suplement na opóźnienie wytrysku, posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczającego go do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Możliwość zwrotu pieniędzy

Na chwilę obecną, praktycznie każdy, wysokiej jakości suplement na przedłużenie stosunku dostępny bez recepty, objęty jest gwarancją zwrotu poniesionych kosztów, w przypadku gdy nie uzyskamy widocznych rezultatów.

Okres w którym możemy ubiegać się o zwrot kosztów, może różnić się w przypadku poszczególnych suplementów, z reguły jednak wynosi on od 30 do maksymalnie 90 dni od dokonania zakupu.

Tabletki na opóźnienie wytrysku dostępne na receptę

Lek wydawany na receptę z dapoksetynąJedną z podstawowych substancji stosowanych w leczeniu przedwczesnego wytrysku jest dapoksetyna - związek chemiczny należący do grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny, w skrócie SSRI.

Priligy ( nazwa handlowa dapoksetyny ) to silny i wysoce skuteczny lek przepisywany wyłącznie po konsultacji ze specjalistą, stosuje się go w leczeniu problemów z przedwczesną ejakulacją u mężczyzn między 18 a 64 rokiem życia.

Niestety, jak większość leków posiada również długą listę skutków ubocznych, m.in. zawroty oraz bóle głowy, nudności, wzdęcia, bóle brzucha, w rzadkich przypadkach mogą wystąpić również omdlenia, dezorientacja czy brak logicznego myślenia.

Ponadto, jednym z możliwych skutków ubocznych przyjmowania dapoksetyny jest trudność w osiągnięciu lub utrzymaniu erekcji, czyli odwrotny efekt niż ten na którym nam zależy.

Z tego względu przepisywany jest tylko w przypadku spełnienia wszystkich poniższych kryteriów:

 • czas wewnątrzpochwowego opóźnienia ejakulacji jest krótszy niż 2 minuty
 • trwała lub nawracająca ejakulacja podczas minimalnej aktywności seksualnej lub krótko po penetracji
 • znaczny niepokój osobisty lub interpersonalny jako konsekwencja przedwczesnej ejakulacji
 • słaba kontrola nad ejakulacją
 • przedwczesne ejakulacje podczas większości stosunków seksualnych w czasie ostatnich 6 miesięcy w wywiadzie

W sytuacji gdy nie spełniamy większości podanych kryteriów, warto rozważyć alternatywne i bezpieczniejsze metody wydłużenia stosunku, do których zaliczyć można specjalne prezerwatywy, techniki oddechowe lub suplementy diety jak orgasm control czy climax control.

Suplementy na przedwczesny wytrysk vs leki na receptę

Suplementy diety ukierunkowane na opóźnienie wytrysku, to kompleksowe preparaty, których zadaniem jest wspieranie i regulowanie pracy organizmu oraz dostarczenie niezbędnych substancji odżywczych, aby w bezpieczny i mało inwazyjny sposób wesprzeć naturalne zdolności organizmu do kontroli nad osiągnięciem ejakulacji.

W ich skład wchodzą wyciągi ziołowe, witaminy i minerały, wpływają one pozytywnie na układ hormonalny oraz regulację poziomu serotoniny, dzięki czemu w sposób wyraźny wydłuża się czas trwania stosunku, a co za tym idzie, wzrasta poziom satysfakcji z seksu.

Leki przepisywane na receptę, to środki o wysokiej skuteczności w leczeniu dysfunkcji seksualnych, jednak ich stosowanie niesie za sobą ryzyko wystąpienia licznych skutków ubocznych, z tego względu, lekarze przepisują je wyłącznie tym mężczyzną, u których występuje prawdziwy problem z przedwczesnym wytryskiem.

Po leki warto sięgać w sytuacji, gdy korzyści które możemy dzięki nim osiągnąć, w znacznym stopniu przewyższają możliwe skutki uboczne wynikające z ich przyjmowania.

Środki na przedłużenie stosunku — Pytania i odpowiedzi

Czy stosowanie tabletek na dłuższy stosunek jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo stosowania zależy bezpośrednio od wybranego przez nas środka. W rankingu Medirank2021 znajdziesz wyłącznie preparaty na bazie naturalnych składników — ekstraktów ziołowych, witamin i minerałów.

Dlatego ich stosowanie do minimum ogranicza wystąpienie skutków ubocznych. Dlaczego do minimum, a nie do zera? Orgasm control, climax control oraz penis complete to suplementy diety, mogą więc powodować reakcje alergiczne oraz dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Nie powinny być stosowane przez mężczyzn chorych na cukrzycę oraz ze schorzeniami wątroby. W razie wątpliwości czy możesz bezpiecznie stosować interesujący Cię suplement — skonsultuj się z lekarzem.

Czy uzyskane efekty są trwałe?

Niestety, efekt stosowania preparatów na opóźnienie wytrysku utrzymuje się zazwyczaj do kilku miesięcy od zakończenia kuracji.

Naturalne preparaty dostarczają do organizmu składników niezbędnych do prawidłowej pracy ośrodkowego układu nerwowego. Po jakimś czasie od zakończenia stosowania preparatu w organizmie znów mogą wytworzyć się niedobory.

Jak długo muszę czekać na pierwsze efekty?

Wybierając wysokiej jakości środek na przedłużenie stosunku jak orgasm control, pierwsze odczuwalne efekty jego stosowania mogą pojawić się już po upływie 5 dni. Jednak aby uzyskać pełny efekt konieczne jest systematyczne stosowanie tabletek przez minimum kilka tygodni.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Wybierając któryś z wyróżnionych w tym rankingu środków, możesz liczyć na przedłużenie stosunku nawet do 30 minut. Orgasm control oraz Climax Control działają wyłącznie na poprawę sprawności seksualnej, natomiast penis complete pozwala dodatkowo zwiększyć ogólną masę penisa.

Czy istnieje sposób na wzmocnienie efektów?

Tak. Jeśli chcesz uzyskać szybszy i mocniejszy efekt możesz połączyć kuracje tabletkami z żelem o działaniu miejscowym - np. super orgasm stop.

Podsumowanie

Jeśli tak jak 37% mężczyzn w naszym kraju, cierpisz z powodu problemów z przedwczesnym wytryskiem i szukasz naturalnego oraz bezpiecznego sposobu na poprawę swojego życia seksualnego, to suplementy na bazie naturalnych ziołowych składników, mogą okazać się trafionym rozwiązaniem.

Nie musisz czekać w długiej kolejce do lekarza, ani narażać się na skutki uboczne wynikające ze stosowania leków na receptę, wystarczy zamówić wybrany suplement z dostawą do domu, rozpocząć kuracje i cieszyć się poprawą jakości życia erotycznego.

Dłuższe stosunki, mocniejsza erekcja czy poprawa potencji to nie wszystko, bardzo ważny jest aspekt psychologiczny i świadomość, że jesteś w stanie sprawić satysfakcję swojej partnerce, to naprawdę się liczy.

Dowiedz się więcej o tabletkach orgasm control oraz climax control.

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.