Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Ranking naturalnych leków na erekcję i poprawę libido

Opracowany przez Medirank

Ranking naturalnych środków na erekcję bez receptyW rankingu Medirank2021 wyróżniliśmy 3 cieszące się dużą popularnością i w pełni naturalne tabletki na potencję dostępne bez recepty. Które w przeciwieństwie do leków na bazie sildenafilu, nie wywołują tylu skutków ubocznych przy zachowaniu wysokiej skuteczności działania.

Znajdziesz tutaj wszystko, co musisz wiedzieć, aby świadomie wybrać skuteczny środek na poprawę erekcji. M.in. obszerne recenzje preparatów, dowiesz się w jaki sposób działają i dlaczego cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn, ale przede wszystkim czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia.

Spis Treści:

 1. Wyniki rankingu
 2. Recenzja Potency Therapy
 3. Recenzja EroTabs
 4. Recenzja Eron Plus
 5. Naturalne tabletki na potencję vs leki: Co lepsze?
 6. Jak działają tabletki na erekcję?
 7. Podsumowanie rankingu

Naturalne leki na potencje bez recepty — Ranking TOP3

Wiemy doskonale, że wybór odpowiedniego preparatu na dłuższą i mocniejszą erekcję nie jest prosty i jak łatwo jest trafić na produkt wątpliwej jakości. Dlatego każdy z zamieszczonych w naszym rankingu środków musi spełnić kilka ważnych kryteriów.

Przede wszystkim musi być bezpieczny dla zdrowia, powinien działać szybko i kompleksowo, idealnie, jeśli uzyskane efekty utrzymują się co najmniej kilka miesięcy od zakończenia kuracji, a nie jedynie przez krótki czas od zażycia danego preparatu.

Dużą zaletą jest gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku nieuzyskania zadowalających nas efektów, jak również pozytywne opinie wśród mężczyzn.

Na tej podstawie wyróżniliśmy 3 godne uwagi, naturalne leki na erekcje dostępne bez recepty.

Nr 1 w rankingu
Nr1 Potency Therapy
Potency terapy
Gdzie kupić?
Nr 2 w rankingu
Nr2 EroTabs
EroTabs
Gdzie kupić?
Nr 3 w rankingu
Nr1 Eron Plus
Eron Plus
Gdzie kupić?

Recenzje 3 najlepszych środków w rankingu Medirank2021

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy obszerne recenzje każdego z 3 produktów na poprawę potencji znajdujących się w naszym rankingu. Dowiesz się z nich jakich efektów możesz się spodziewać oraz czy ich stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia. Pod każdą recenzją znajdziesz szczegółowe informacje na temat produktu: dawkowanie, ilość tabletek w opakowaniu oraz cena, poznasz także wady i zalety każdego z nich.

NR1 - Potency Therapy — Trwała poprawa sprawności seksualnej!

Tabletki na potencję Potency Therapy - Nr 1 w rankinguPreparat Potency Therapy nie bez powodu znalazł się na pierwszym miejscu w naszym rankingu. Jego kompleksowe działanie zdecydowanie wyróżnia go na tle pozostałych produktów dostępnych na rynku.

Szybkie efekty

Systematyczne stosowanie tabletek na potencję Potency Therapy pozwala na wzmocnienie erekcji nawet o 50% w bardzo krótkim czasie. Pierwsze odczuwalne efekty mogą pojawić się już po 5 dniach od rozpoczęcia kuracji. W przeciwieństwie do pozostałych produktów w tej kategorii, Potency Therapy nie działa jedynie doraźnie a trwale poprawia sprawność seksualną.

Mechanizm działania tego środka, nie tylko pozwala uzyskać silną i długo utrzymującą się erekcję, ale również wydłużyć czas trwania stosunku nawet o 30 minut, a także zwiększyć objętość wytrysku.

Uznana marka na świecie

Potency Therapy wchodzi w skład uznanej i cenionej przez mężczyzn na całym świecie linii produktów marki Sexual Health Series - SHS. Należą do niej również preparaty skierowane do mężczyzn chcących powiększyć swojego penisa - Penilarge oraz kompleksowe tabletki na wydłużenie stosunku - Orgasm Control.

W 100% naturalny skład

W składzie znajdziemy wyłącznie naturalne składniki jak: L-arginina, Tribulus Terrestris, Catuaba, Wapń, Ginko Bilboa. Dzięki czemu bezpieczeństwo stosowania Potency Therapy jest nieporównywalnie większe w stosunku do leków opartych na sildenafilu.

Wystarczą 2 tabletki dziennie, aby dostarczyć organizmowi składników niezbędnych do osiągnięcia oraz utrzymania mocnej erekcji, a także do uregulowania pracy układu hormonalnego.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dobrą wiadomością dla konsumentów jest fakt, że produkt objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Dlatego w przypadku braku uzyskania oczekiwanych rezultatów, możemy odzyskać wydane pieniądze.

Dla tych mężczyzn, którzy nie są przekonani do stosowaniu preparatów w formie tabletek, dostępne są również wersje o działaniu miejscowym w formie żelu oraz sprayu.

Dla kogo?

Tabletki na erekcję Potency Therapy to produkt skierowany dla tych mężczyzn, którym zależy na trwałej poprawie sprawności seksualnej, a nie wyłącznie na działaniu doraźnym. Jeśli zależy Ci na byciu gotowym w każdej sytuacji, ten preparat może być dla Ciebie najlepszym wyborem.

Skład naturalnego leku na potencję Potency Therapy:

 • L-arginina
 • Tribulus Terrestris
 • Catuaba
 • Wapń
 • Ginko Bilboa

Szczegółowe informacje
Tabletek w opakowaniu 60 tabletek
Dzienna dawka suplementu 1-2 tabletki
Pierwsze efekty Po 5 dniach
Poprawa erekcji 50% silniejszy wzwód
Gwarancja zwrotu 30 dni
Cena 119,90 pln
Zalety i Wady
Wysoka skuteczność Brak natychmiastowego efektu
100% naturalnych składników
Bezpieczny w stosowaniu
Przystępna cena

Opinie o produkcieGdzie kupić

NR2 - EroTabs — Silniejsza i dłuższa erekcja w 30 minut!

EroTabs - Nr 2 w rankingu środków na erekcjęNa drugim miejscu w naszym rankingu uplasował się środek cieszący się dużą popularnością wśród mężczyzn EroTabs. Podobnie jak w przypadku leków takich jak kamagra czy cialis, efekt w postaci silniejszej erekcji jest niemal natychmiastowy. W dodatku EroTabs dostępny jest bez recepty z możliwością zamówienia dyskretnej przesyłki online.

Mocna erekcja już w 30 minut!

Pełna erekcja pojawia się już w ciągu 30 minut od przyjęcia dawki preparatu, a jego działanie utrzymuje się nawet do 24h. Nie ma jednak obaw o utrzymującą się 24-godzinną erekcję, do osiągnięcia wzwodu potrzebne jest silne pobudzenie seksualne.

Tylko naturalne składniki

W odróżnieniu od wspomnianych na początku leków na bazie sildenafilu, EroTabs to produkt całkowicie naturalny bez szkodliwych dla zdrowia syntetycznych dodatków. W składzie znajdziemy wyłącznie cenione w medycynie naturalnej i sprawdzone składniki w odpowiednio dobranych dawkach jak: l-arginina, tribulus terrestris, korzeń żeńszenia, korzeń maca, selen, cynk oraz guarana.

30-dniowa gwarancja satysfakcji

EroTabs dostępny jest w trzech wariantach, 7 kapsułek + 3 kapsułki gratis, 4 kapsułki + 1 kapsułka gratis, oraz w mniejszych opakowaniach po 1 kapsułce. W tym wypadku również mamy możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy w przypadku braku zadowalających efektów.

Skład skutecznych tabletek na silną erekcję EroTabs:

 • L-arginina
 • Tribulus Terrestris
 • Korzeń Żeńszenia
 • Korzeń Maca
 • Selen
 • Cynk
 • Guarana

Szczegółowe informacje
Tabletek w opakowaniu 10 kapsułek
5 kapsułek
1 kapsułka
Dzienna dawka suplementu 1 Kapsułka
Pierwsze efekty Po 30 minutach
Gwarancja zwrotu 30 dni
Cena 249,90 pln
139,90 pln
34,90 pln
Zalety i Wady
Wysoka skuteczność Działanie doraźne
100% naturalnych składników Wysoka cena
Bezpieczny w stosowaniu
Gwarancja zwrotu
Szybkie efekty

Opinie o produkcieGdzie kupić

NR3 - Eron Plus — Podwójna siła w walce z zaburzeniami erekcji!

Naturalne tabletki na silny wzwód Eron Plus - Nr 3 w rankinguEron Plus to zaawansowana formuła skierowana dla mężczyzn cierpiących na problemy z zaburzeniami erekcji. Podobnie jak w przypadku preparatu Potency Therapy, środek ten działa długofalowo, eliminując przyczyny odpowiedzialne za problemy z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu.

Dodatkowym atutem tabletek na potencję Eron Plus jest innowacyjne połączenie dwóch wykazujących synergiczne działanie wersji produktu. Eron Plus do codziennego stosowania oraz wersji do stosowania bezpośrednio przed stosunkiem - Eron Plus before.

Kiedy pierwsze efekty?

Odczuwalne efekty stosowania wersji do codziennego użytku Eron Plus powinny pojawić się już w ciągu 14 dni od rozpoczęcia stosowania produktu. Eron Plus Before zapewnia zdecydowanie szybsze efekty, działanie tej wersji preparatu można zaobserwować już po 30 minutach od jego użycia.

Siła naturalnych składników

Eron Plus podobnie jak Potency Therapy należy do grupy suplementów diety, dlatego w jego składzie znajdują się wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Bez syntetycznych dodatków.

Odpowiednio skomponowana mieszanka uzupełnia niedobory składników odżywczych mogących odpowiadać za problemy z osiągnięciem erekcji.

W środku tego naturalnego leku na problemy z potencją znajdziemy wyłącznie dobrze przebadane składniki jak: l-arginina, korzeń maca, buzdyganek ziemny, żeń-szeń koreański, kozieradka pospolita. Dzięki czemu ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jego stosowania zostało ograniczone do minimum. Przed rozpoczęciem suplementacji należy jednak upewnić się, że nie jestesmy uczuleni na któryś ze składników preparatu.

Gwarancja satysfakcji

Tabletki Eron Plus również objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy, w tym wypadku mamy jednak aż 90 dni na przetestowanie produktu. Jeśli z jakiegoś powodu uznamy, że nie spełnia on naszych oczekiwań, mamy prawo ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów. Niestety odesłać możemy jedynie nieotwarte wcześniej opakowania.

Skład naturalnego środka na mocną erekcję Eron Plus:

 • L-arginina
 • Korzeń Maca
 • Buzdyganek ziemny
 • Żeń-szeń koreański
 • Kozieradka pospolita

Szczegółowe informacje
Tabletek w opakowaniu 60 kaps + 60kaps Before.
Dzienna dawka suplementu 2 kapsułki + 4 kapsułki Before
Pierwsze efekty Po 14 dniach + 30 minut Before
Gwarancja zwrotu 90 dni
Cena 189,00 pln
Zalety i Wady
Wysoka skuteczność Możliwość odesłania tylko nie otwartych opakowań
100% naturalnych składników Wysoka cena
Bezpieczny w stosowaniu
Gwarancja zwrotu
Innowacyjna formuła 2in1

Opinie o produkcieGdzie kupić

Dlaczego naturalne środki na potencję, a nie lek wydawany na receptę?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego właśnie naturalne preparaty na poprawę sprawności seksualnej powinny być Twoim pierwszym wyborem, a nie silny i wydawany wyłącznie przez specjalistę lek.

Kompleksowe działanie

Przede wszystkim dlatego, że ich działanie jest o wiele bardziej kompleksowe. Nie tylko pomagają w uzyskaniu silniejszej erekcji, ale wpływają również na wydłużenie czasu trwania stosunku, a także na intensyfikację doznań w trakcie seksu.

Poprawa libido i samopoczucia

Stosowanie kompleksowych tabletek na potencje pozwala na uregulowanie pracy układu hormonalnego, dzięki dostarczeniu do organizmu niezbędnych do jego właściwej pracy składników odżywczych.

Dzięki czemu, w przeciwieństwie do środków wydawanych na receptę, uzyskujemy nie tylko silniejszą i dłużej utrzymującą się erekcję, ale również odczuwalny wpływ na poprawę libido i samopoczucia.

Ograniczenie skutków ubocznych

Nie ulega wątpliwości, że leki na bazie inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (sildenafil) są wysoce skuteczne w walce z zaburzeniami erekcji. Niestety ich stosowanie często wiąże się z licznymi skutkami ubocznymi jak m.in. bóle oraz zawroty głowy, nudności, zaburzenia widzenia czy uderzenia gorąca.

To tylko kilka z długiej listy potencjalnych dolegliwości, które mogą wystąpić podczas stosowania środków zawierających w składzie sildenafil. W przypadku preparatów, w których znajdziemy wyłącznie naturalne składniki jak ginko bilboa, tribulus terrestris, catuaba, czy korzeń maca, ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie.

Jak działają tabletki na potencję na bazie naturalnych składników?

Dostępne bez recepty środki na wzmocnienie potencji u mężczyzn to w zdecydowanej większości suplementy diety. Dlatego w swoim składzie nie zawierają szkodliwych substancji, a wyłącznie przebadane i dobrze znane wyciągi i ekstrakty ziołowe, a także witaminy i minerały.

Suplementy diety jak Potency Therapy, EroTabs czy EronPlus odpowiadają za dostarczenie do organizmu niezbędnych substancji odżywczych, których niedobory mogą skutkować trudnościami z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji.

Przykładowo, tribulus terrestris ma bardzo szerokie zastosowanie, dlatego jest bardzo często wykorzystywany przy produkcji naturalnych leków na potencję dla mężczyzn.

Po pierwsze nasila uwalnianie tlenku azotu ze śródbłonka, umożliwiając tym samym lepszy transport krwi do prącia. Usprawniony transport krwi pozwala na uzyskanie mocniejszego i dłużej utrzymującego się wzwodu. Ponadto, tribulus w odpowiedniej dawce podnosi poziom naturalnego testosteronu, co może mieć korzystny wpływ na poprawę libido.

Odpowiednie połączenie składników to dopiero połowa sukcesu, bardzo ważne są właściwe proporcje każdego z nich. Dopiero spełnienie tych dwóch kryteriów gwarantuje skuteczność konkretnego preparatu.

Leki na zaburzenia erekcji: Jak działają i czy są bezpieczne?

Większość leków dostępnych na rynku takich jak m.in. kamagra, cialis, inventum, maxon czy mensi, opiera się na tej samej substancji czynnej, jaką jest sildenafil.

Sildenafil należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jego działanie jest bardzo proste, polega na poprawie rozkurczu naczyń krwionośnych i nasileniu napływu krwi do prącia. Dzięki zwiększonemu napływowi krwi do członka erekcja jest zdecydowanie mocniejsza i może utrzymać się dłużej.

Zalecana przez producentów dawka to zazwyczaj 1 tabletka (25mg sildenafilu) na 60 minut przed stosunkiem, w celu osiągnięcia erekcji niezbędne jest pobudzenie seksualne.

Bez wątpliwości można stwierdzić, że leki oparte na sildenafilu są bardzo skuteczne w walce z zaburzeniami erekcji, niestety nie są pozbawione wad. Lista możliwych skutków ubocznych jest długa, są to m.in.: bóle głowy, nudności, wysypka, zaburzenia widzenia, niestrawność, zawroty głowy, krwawienie z nosa czy uczucie gorąca.

Sildenafil może również wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Czy stosowanie tabletek ziołowych na wzmocnienie libido u mężczyzn jest bezpieczne?

Preparaty zamieszczone w rankingu Medirank2021 to suplementy diety, których skład jest w 100% naturalny. Dlatego ich stosowania jest zdecydowanie bezpieczniejsze od leków syntetycznych.

Jednak jak każdy substancja wprowadzana do organizmu może wywoływać reakcje alergiczne, dlatego przed zastosowaniem wybranego preparatu należy upewnić się, że nie istnieje u nas nadwrażliwość na któryś z jego składników.

Należy również bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania wybranego przez nas środka na poprawę erekcji.

Jak samodzielnie wybrać skuteczny środek na potencję?

Wybór odpowiedniego leku na zaburzenia erekcji nie jest prosty, dlatego z myślą o mężczyznach dotkniętych tym problemem, stworzyliśmy ten ranking.

Jeśli jednak żaden z wybranych przez nas środków nie przypadł Ci do gustu, poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie podejmowania decyzji.

Przede wszystkim należy upewnić się, że wybrane przez nas tabletki na potencję posiadają niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające je do obrotu na terenie UE. To ważne, aby nie ryzykować stosowania preparatów wątpliwego pochodzenia sprzedawanych na niektórych aukcjach internetowych.

Drugim czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest skład interesującego nas produktu. W kolejności warto dać szansę preparatom na bazie naturalnych składników, a w razie, gdyby nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, sięgnąć po leki na bazie sildenafilu.

Warto również zapoznać się z opiniami zamieszczony na forach czy drogeriach internetowych, które potrafią dostarczyć wielu informacji na temat skuteczności danego środka. Dzięki temu dowiesz się, co na jego temat sądzą mężczyźni, którzy mieli z nim kontakt.

Na ostatnim miejscu postanowiliśmy umieścić możliwość zwrotu pieniędzy. Co prawda nie każdy dobry środek na zaburzenia wzwodu musi być objęty taką gwarancją, jednak jest to pozytywny sygnał ze strony producenta, że wierzy w działanie swojego produktu.

Zaburzenia erekcji: Przyczyny i Metody leczenia

Szacuje się, że zaburzenia erekcji (erectile dysfunction. ED) dotyczą nawet 1.5 miliona mężczyzn po 35 roku życia. ED objawia się niezdolnością do osiągnięcia lub/oraz utrzymania wzwodu.

Przyczyn problemów z erekcją może być wiele, należą do nich m.in.: zaburzenia hormonalne, cukrzyca, niewydolność wątroby czy choroby krążenia. Problem może mieć również związek z nadużywaniem alkoholu czy stosowaniem niektórych leków. Do częstych przyczyn występowania zaburzeń erekcji zalicza się również podłoże psychogenne np. depresje.

W leczeczeniu ED wykorzystuje się głównie 3 metody: psychoterapię, leczenie farmakologiczne oraz leczenie zabiegowe.

Podsumowanie rankingu skutecznych środków na potencję Medirank

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszym rankingu tabletek na potencję Medirank2021 znalazły się jedynie godne uwagi preparaty dla mężczyzn. Są dostępne bez recepty, a w skład każdego produktu wchodzą wyłącznie naturalne i bezpieczne składniki.

Na pierwszym miejscu uplasował się Potency Therapy, który w naszej ocenie zasługuje na miano lidera w kategorii środków na zaburzenia erekcji.

Dlaczego właśnie Potency Therapy?

Posiada w 100% naturalny skład, więc bez problemu zamówić go można w dobrych drogeriach internetowych bez recepty. Dużą zaletą jest jego przystępna cena oraz długofalowe, a nie jedynie doraźne działanie. Ponadto, objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji, więc jeśli produkt nie spełni naszych oczekiwań, możemy odzyskać zainwestowane pieniądze.

EroTabs oraz EronPlus to również wysokiej jakości środki na wzmocnienie erekcji, więc nie mogło zabraknąć ich w naszym zestawieniu. Zarówno jeden, jak i drugi produkt spełniają nasze kryteria, jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, potency therapy jest naszym faworytem.

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.