Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Pompka do penisa - Czy warto stosować? (+Ranking)

Tylko najlepsze pompki do penisa: ranking medirank

Szukasz sposobu na powiększenie penisa, bez konieczności operacji i nieprzyjemnych skutków ubocznych? Zastanawiasz się czy pompka do penisa będzie dobrym wyborem?

Bez wątpienia pompki do penisa mają swoje zalety. Są proste w użyciu, stosunkowo nie drogie, a dodatkowo pozwalają na uzyskanie silniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji.

Dlaczego więc tak niewielu mężczyzn decyduje się na ten sposób powiększania penisa? Pomimo licznych zalet, pompka erekcyjna ma również swoje wady. Dla wielu panów, konieczność systematycznego korzystania z urządzenia jest na tyle odstraszająca, że wybierają inne, mniej wymagające metody. Z tego artykułu dowiesz się jak działa pompka do penisa, jaka jest jej skuteczność, oraz czy stosowanie tego typu urządzeń jest bezpieczne.

Zachęcam również do zapoznania się z rankingiem najlepszych pompek do powiększania penisa znajdującym się na końcu tego artykułu.

Spis treści:

  1. Większy rozmiar bez treningu?
  2. Działanie pompki na penisa
  3. Jaki efekt można uzyskać dzięki stosowaniu urządzenia?
  4. Możliwe skutki uboczne
  5. Opinie mężczyzn
  6. Ranking pompek próżniowych
  7. Podsumowanie

Czy istnieją łatwiejsze sposoby na powiększenie członka?

Tabletki Member

Tak, jedną z popularnych i obecnie najczęściej stosowaną metodą na uzyskanie dodatkowych centymetrów w rozmiarze penisa, są tabletki na bazie ziołowych składników. Zawarte w nich ekstrakty ziołowe potęgują napływ krwi do penisa, prowadząc do rozrostu ciał jamistych prącia, oraz do osiągnięcia silniejszego i dłużej utrzymującego się wzwodu.

Na pierwszym miejscu w rankingu Medirank uplasowały się tabletki member xxl, które według producenta preparatu mogą zapewnić wzrost rozmiaru do 8cm w 2 miesiące. Dodatkowo, jeśli w ciągu 90 dni nie uzyskasz oczekiwanych efektów - możesz odesłać produkt i odzyskać pieniądze.

Jak działa pompka do penisa? - Analiza

Działanie pompek do powiększania penisa jest banalnie proste. Polega ono na wytworzeniu próżni wewnątrz cylindra. Powstałe w ten sposób podciśnienie potęguje dopływ krwi do członka, co w efekcie prowadzi do rozrostu ciał jamistych. Tak przynajmniej wygląda teoria. W praktyce uzyskane w ten sposób efekty nie są trwałe, a obrzmienie penisa utrzymuje się do kilku godzin od użycia urządzenia.

Czy pompka do penisa działa? - Jak zwykle, to zależy.

Na tym etapie zastanawiasz się pewnie czy pompka na penisa jest warta zakupu ? I tak i nie. Efekty uzyskane bezpośrednio po użyciu nie są trwałe, jednak systematyczne korzystanie z urządzenia może mieć pewien wpływ na wzrost rozmiaru prącia w dłuższej perspektywie.

Warto jednak wspomnieć, że pompka próżniowa do penisa stosowana jest u starszych osób u których występują problemy z osiągnięciem lub utrzymaniem wzwodu. Mogą mieć jednak niekorzystny wpływ na zdrowie seksualne u mężczyzn, u których ten problem nie występuje. W takiej sytuacji, długotrwałe korzystanie z pompki może nie być w 100% bezpieczne i prowadzić do zaburzeń erekcji.

Pompka powiększająca penisa - Możliwe skutki uboczne

Jak wspomniałem wcześniej, stosowanie pompki u zdrowych mężczyzn może nieść ze sobą ryzyko pojawienia się problemów z zaburzeniami erekcji. Jeśli jednak czujesz, że osiągniecie lub utrzymanie wzwodu sprawia Ci trudność, zakup może okazać się dobrym wyborem.

Nie ma obecnie niezależnych badań, które potwierdzały by skuteczność tego typu urządzeń w zwiększaniu rozmiaru prącia. Dostępne są jednak badania potwierdzające ich skuteczność w leczeniu zaburzeń erekcji. Wg. badań przeprowadzonych przez R. Witherington (Źródło), skuteczność pompek próżniowych w leczeniu zaburzeń erekcji sięga nawet 92%. Warto podkreślić, że jest to bezpieczna i często zalecana przez urologów i seksuologów metoda w przypadku ED.

Przy nieumiejętnych korzystaniu z pompki może dojść do mechanicznego uszkodzenia członka. Wynika to najczęściej z wytworzenia zbyt silnego podciśnienia, lub korzystania z niskiej jakości pompek dostępnych na rynku. Problemy z erekcją u osób starszych to bardzo częste zjawisko.

Pompka do penisa opinie - Co sądzą mężczyźni

W przypadku pompki do penisa zdania są podzielone. Na forach internetowych znajdziemy zarówno zwolenników jak i przeciwników tej metody. Warto mieć na uwadze, że uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od konkretnej osoby i indywidualnych predyspozycji. Podobnie jak tabletki na powiększenie penisa, tak i pompki mogą dać zupełnie inny rezultat u dwóch różnych osób, jednak w przypadku tabletek możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli uzyskany efekt nie będzie zadowalający. Pompki do penisa nie dają takiej możliwości.

Ranking pompek powiększających - Popularne modele

Wybrany przez nas model powinien być bezpieczny w użyciu i posiadać wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Był to jeden z podstawowych kryteriów branych pod uwagę w trakcie tworzenia tego zestawienia. Najlepsza pompka do penisa powinna być także uniwersalna, pozwalając na korzystanie zarówno na powietrzu jak i w środowisku wodnym. Ten drugi sposób zmniejsza ryzyko otarć czy uszkodzeń mechanicznych, jednocześnie zwiększając efektywność urządzenia.

Dodatkowe czynniki wpływające na końcową ocenę to cena, a także wyrobiona na rynku marka. Na tej podstawie wyróżniliśmy 3 pompki spośród kilkunastu dostępnych na rynku modeli, są to Bathmate Hydro7, Bathmate Hydroextreme7, oraz XL Sucker Digital.

Nr1 - Bathmate Hydro7

Pompka powiększająca penisa Bathmate Hydro 7

Bathmate Hydro7 to nowa generacja pompek do penisa, dlatego to właśnie ten model postanowiliśmy umieścić na 1 miejscu w naszym rankingu. Bathmate Hydro 7 to połączenie wysokiej skuteczności i przystępnej ceny.

Model Hydro7 (następca bathmate Hercules) pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno na powietrzu, jak i w wannie lub pod prysznicem. Co prawda model Hydroextreme jest nieco silniejszy, posiada także dodatki dołączone do zestawu, jednak bathmate hydro7 jest o połowę tańszy przy zachowaniu podobnej skuteczności działania.

A co z efektami? Według deklaracji producenta możliwy do uzyskania rozmiar to nawet 7 cm długości, i 3 cm więcej w obwodzie penisa w zaledwie 3 miesiące. Jeśli zależy nam na uzyskaniu pożądanego efektu, należy przeprowadzać trening z użyciem pompki codziennie przez 15-20 minut.

Zalety
Wady
  • Brak gwarancji satysfakcji

Gdzie kupić w dobrej cenieWięcej informacji

Jak używać pompki do penisa Bathmate Hydro7?

Stosowanie pompki marki Bathmate jest bardzo proste. Wystarczy napełnić urządzenie wodą, a następnie przytrzymując palcem zawór spustowy, nałożyć urządzenia na penisa. Teraz wystarczy kilkukrotnie przyciągnąć urządzenie do ciała, aby wytworzyć wewnątrz odpowiednie podciśnienie.

Urządzenie należy pozostawić na penisie przez około 15-20 minut. To wszystko. Na koniec należy odbezpieczyć zawór spustowy i zsunąć urządzenie.

Nr2 - Bathmate Hydroextreme7

Popmpka próżniowa do członka Bathmate Hydroextreme 7

Drugie miejsce przypadło pompce Bathmate Hydroextreme7. Model hydroextreme jest najsilniejszym urządzeniem z linii Bathmate i tak samo jak jego poprzednik może być używany w środowisku wodnym.

Dzięki zastosowaniu jeszcze silniejszego podciśnienia, bathmate hydroextreme umożliwia wzrost długości o 7 cm i aż do 5 cm w obwodzie w 2 miesiące od rozpoczęcia treningów.

Gdzie kupić w dobrej cenieWięcej informacji

Podsumowanie

W ocenie medirank, najlepsza pompka do penisa to model Bathmate Hydro7.

Dlaczego? Korzystasz jak chcesz - Urządzenie pozwala na przeprowadzenie treningu zarówno na powietrzu, jak i w środowisku wodnym. Dzięki wykorzystaniu siły hydrauliki wytworzone podciśnienie jest jeszcze silniejsze, co może skrócić czas potrzebny na pojawienie się pierwszych widocznych efektów.

Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, a marka bathmate rozpoznawalna jest na całym świecie. Deklarowane przez producenta efekty to nawet 8 centymetrów długości i do 3 cm więcej w obwodzie prącia w 3 miesiące systematycznych treningów. Urządzenie pływa również korzystnie na zdrowie seksualne u panów, u których wwystępują problemy z erekcją, a którzy nie mogą stosować preparatów w formie tabletek.

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.