Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Pompka do penisa: ranking, działanie, skutki uboczne, alternatywne metody.

Tylko najlepsze pompki do penisa: ranking medirank

Pompka do penisa to prosta w użyciu i sprawdzona metoda na powiększanie penisa bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Pompki są stosunkowo niedrogie, a ich uniwersalność pozwala uzyskać zarówno wzrost rozmiaru penisa, jak i wzmocnienie erekcji.

Obecnie dostępne są pompki próżniowe (klasyczne) oraz nowsze, nieco bardziej zaawansowane pompki wodne. Te drugie pozwalają na korzystanie z nich zarówno na powietrzu, jak i w wannie lub pod prysznicem. Takie zastosowanie pozwala na uzyskanie widocznych efektów w krótszym czasie przy mniejszym ryzyku skutków ubocznych.

Z tego artykułu dowiesz się, jak działają pompki do powiększania penisa, jak z nich bezpiecznie korzystać, oraz czy powodują skutki uboczne. Przygotowaliśmy również ranking, naszym zdaniem najlepszych pompek dostępnych na rynku.

Jeśli nie pompka do penisa to może tabletki?

Tabletki Member

Pompka to dobre rozwiązanie dla osób, które mogą pozwolić sobie na systematyczny trening każdego dnia. Niestety praca, uczelnia, codzienne obowiązki mogą to skutecznie uniemożliwić. Dlatego też najczęściej wybieraną przez mężczyzn metodą są naturalne preparaty w postaci tabletek.

Dlaczego? Ta forma powiększania penisa zapewnia największy stopień dyskrecji, nikt nie musi wiedzieć, że właśnie przeprowadzasz kuracje powiększającą. Wystarczy pamiętać o połknięciu preparatu o dowolnej porze dnia, bez konieczności 20-minutowego treningu.

W dodatku jako jedyna dostępna metoda objęta jest gwarancją zwrotu pieniędzy, w przypadku braku zadowalających rezultatów.

W medirank wyróżniliśmy preparat member xxl, pod tym adresem (www.memberxxl.pl) dowiesz się więcej jego temat, możesz także zapoznać się z naszym rankingiem tabletek na powiększanie penisa.

Tabletki na powiększenie penisa : Ranking 2021

Ranking pompek do penisa 2021

Bathmate Hydro7 Nr1 Hydro 7 Ocena:
Ocena 5 gwiazdek
Dowiedz się więcej
Bathmate HydroExtreme7 Nr2 Hydroextreme 7 Ocena:
Ocena 4,5 gwiazdki
Dowiedz się więcej
XL Sucker Digital Nr3 Digital Ocena:
Ocena 4 gwiazdki
Dowiedz się więcej

Czym kierowaliśmy się w trakcie wyboru?

Wybór nie był prosty, szczególnie biorąc pod uwagę ilość urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Uważamy jednak, że najlepsza pompka do penisa powinna spełniać kilka podstawowych kryteriów.

Po pierwsze, dobra pompka do powiększania penisa powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Powinna również posiadać niezbędne atesty i certyfikaty, które potwierdzają bezpieczeństwo korzystania z danego urządzenia.

Dużą zaletą jest możliwość korzystania z urządzenia zarówno w sposób klasyczny (pompka próżniowa), jak i w środowisku wodnym. Dlaczego? Ten sposób zapewnia lepsze efekty, przy mniejszym ryzyku otarć czy uszkodzeń mechanicznych.

Dodatkowe czynniki wpływające na ocenę to skuteczność urządzenia, jego cena, a także wyrobiona na rynku marka.

Na tej podstawie wyróżniliśmy 3 pompki spośród kilkunastu dostępnych na rynku modeli, są to Bathmate Hydro7, Bathmate Hydroextreme7, oraz XL Sucker Digital.

Recenzje TOP3 - Która pompka do penisa jest najlepsza?

Nr1 - Bathmate Hydro7

Pompka powiększająca penisa Bathmate Hydro 7

Bathmate Hydro7 to nowa generacja pompek do penisa, dlatego to właśnie ten model postanowiliśmy umieścić na 1 miejscu w naszym rankingu.

Bathmate Hydro 7 to połączenie wysokiej skuteczności i przystępnej ceny. Model Hydro7 (następca bathmate Hercules) pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno na powietrzu, jak i w wannie lub pod prysznicem.

Co prawda model Hydroextreme jest nieco silniejszy, posiada także dodatki dołączone do zestawu, jednak bathmate hydro7 jest o połowę tańszy przy zachowaniu podobnej skuteczności działania.

Dzięki możliwości użycia pompki w środowisku wodnym (w wannie lub pod prysznicem), jesteśmy w stanie wytworzyć mocniejsze podciśnienie oddziałujące na tkanki penisa.

Regularny trening z wykorzystaniem z urządzenia nasila napływ krwi do członka, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia objętości ciał jamistych. Tym samym zwiększa się masa penisa na całej jego powierzchni.

Korzystając z urządzenia pod prysznicem lub w trakcie kąpieli, możemy nie tylko uzyskać szybsze efekty powiększenia, ale również zmniejszyć ryzyko otarć czy uszkodzeń mechanicznych.

A co z efektami? Według deklaracji producenta możliwy do uzyskania wzrost rozmiaru to nawet 7 cm długości, i 3 cm więcej w obwodzie penisa w zaledwie 3 miesiące. Jeśli zależy nam na uzyskaniu pożądanego efektu, należy przeprowadzać trening z użyciem pompki codziennie przez 15-20 minut.

Wg. Informacji ze strony produktu, bathmate został przetestowany na grupie 1000 ochotników w wieku od 20 do 50 lat. Dowiedziono, że pompki są 2 krotnie skuteczniejsze od tradycyjnych ćwiczeń manualnych. W trakcie badań odnotowano zarówno wzrost długości, jak i obwodu członka.

Warto mieć także na uwadzę, że pompki świetnie nadają się również do wzmocnienia erekcji bezpośrednio przed stosunkiem. Pompki erekcyjne polecane są przez urologów oraz seksuologów tym mężczyznom, u których nie można zastosować leczenia farmakologicznego.

Hydropompka Bathmate Hydro7 to urządzenie bardzo uniwersalne. Możesz wykorzystać je zarówno do powiększenia penisa, jak i bezpośrednio przed stosunkiem w celu wzmocnienia erekcji.

Jeśli masz czas na regularny trening (15-20 minut dziennie) to zrecenzowany model powinien być strzałem w 10-tkę. Model Hydro7, podobnie do hydroextreme może być stosowany w wariancie klasycznym (pompka próżniowa), jak i wodnym. Do tego można go kupić w przystępnej cenie, a sam zakup to wydatek jednorazowy.

Jak działa pompka do penisa Bathmate Hydro7?

Stosowanie pompki do penisa marki Bathmate jest bardzo proste. Wystarczy napełnić urządzenie wodą, a następnie przytrzymując palcem zawór spustowy, nałożyć urządzenia na penisa. Teraz wystarczy kilkukrotnie przyciągnąć urządzenie do ciała, aby wytworzyć wewnątrz odpowiednie podciśnienie.

Urządzenie należy pozostawić na penisie przez około 15-20 minut. To wszystko. Na koniec należy odbezpieczyć zawór spustowy i zsunąć urządzenie.

Zalety
Wady
  • Brak gwarancji satysfakcji
Warto wiedzieć
Cena produktu 329,90 PLN
Gdzie kupić oryginalny produkt Drogeria internetowa (Sprawdź)
Maks. długość członka 210 mm
Maks. obwód członka 46mm
Do użytku w środowisku wodnym Tak
Możliwe powiększenie prącia 8cm długość i 3cm obwód w 3 miesiące
Gwarancja satysfakcji Brak

Gdzie kupić w dobrej cenieWięcej informacji

Nr2 - Bathmate Hydroextreme7

Popmpka próżniowa do członka Bathmate Hydroextreme 7

Drugie miejsce przypadło pompce Bathmate Hydroextreme7. Model hydroextreme jest najsilniejszym urządzeniem z linii Bathmate i tak samo jak jego poprzednik może być używany w środowisku wodnym.

Dzięki zastosowaniu jeszcze silniejszego podciśnienia pompka do penisa bathmate hydroextreme umożliwia wzrost długości o 7 cm i aż do 5 cm w obwodzie w 2 miesiące od rozpoczęcia treningów.

Do zestawu dołączona jest pompka ręczna (dla osób które wolą korzystać z pompek w sposób klasyczny), a także urządzenie do pomiarów, gąbka do mycia, paczka lubrykantu oraz przenośne opakowanie podręczne.

Dlaczego więc dopiero 2 miejsce, a nie pierwsze? Faktem jest, że ten konkretny model jest bardziej zaawansowany, posiada również dodatkowe elementy w zestawie. Jednak samo działanie jest bardzo zbliżone do swojego tańszego odpowiednika - bathmate hydro7.

Dlatego to właśnie Hydro7 znalazł się na zaszczytnym pierwszym miejscu w rankingu medirank.

Jeśli jednak dopłacenie za nowszy i lepiej wyposażony model pompki do powiększania penisa nie stanowi dla Ciebie problemu, śmiało możesz zdecydować się na zakup Hydroextreme 7. Choć cena wydaje się dość wysoka, musimy pamiętać, że jest to zakup na lata, a nie dla jednorazowego użytku.

Urządzenie może nam posłużyć także do wzmocnienia erekcji bezpośrednio przed stosunkiem, a nie jedynie do powiększenia członka.

Zalety
Wady
  • Wysoka cena
  • Brak gwarancji satysfakcji
Warto wiedzieć
Cena produktu 759,90 PLN
Gdzie kupić oryginalny produkt Drogeria internetowa (Sprawdź)
Do użytku w środowisku wodnym Tak
Możliwe powiększenie prącia 7cm długość i 5cm obwód w 2 miesiące
Gwarancja satysfakcji Brak

Gdzie kupić w dobrej cenieWięcej informacji

Nr3 - XL Sucker Digital

Pompka erekcyjna na penisa XL Sucker Digital

Trzecie miejsce na podium zajmuje pompka próżniowa XL Sucker Digital. W tym przypadku mamy do czynienia z klasycznym modelem pompki majacej powiększyć penisa, z którego możemy korzystać jedynie na powietrzu.

Pompka do powiększania penisa XL Sucker Digital składa się z przeźroczystego cylindra oraz specjalnego zasysacza powietrza, niezbędnego do wytworzenia próżni w urządzeniu. Pompka wyposażona jest w również w elektroniczny ciśnieniomierz, który umożliwia dokładne uregulowanie ciśnienia w wewnątrz cylindra.

Możliwy do uzyskania wzrost to nawet do 20% długości oraz do 20% obwodu penisa. Pompka XL Sucker Digital świetnie sprawdzi się takze bezpośrednio przed stosunkiem, w celu uzyskania mocniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji.

Niestety sporym minusem jest brak możliwości korzystania z pompki w środowisku wodnym, natomiast zaletą z pewnością jest niska cena zakupu urządzenia.

Zalety
Wady
  • Brak możliwości użycia w środowisku wodnym
  • Brak gwarancji satysfakcji
Warto wiedzieć
Cena produktu 149,90 PLN
Gdzie kupić oryginalny produkt Drogeria internetowa (Sprawdź)
Do użytku w środowisku wodnym Nie
Możliwe powiększenie prącia do 20% w obwodzie oraz długości
Gwarancja satysfakcji Brak

Gdzie kupić w dobrej cenieWięcej informacji

Wady i zalety korzystania z pompek do powiększania penisa

Jak każda metoda powiększania penisa, tak i pompki mają zarówno swoje wady, jak i zalety. Jeśli wciąż masz wątpliwości czy wybrać właśnie ten sposób na powiększanie penisa, koniecznie zapoznaj się z tym porównaniem dostępnych metod.

Uniwersalność

Jedną z większych zalet pompek do powiększania prącia, zarówno próżniowych, jak i tych korzystających z siły hydrauliki, jest ich różnorodne zastosowanie. Obie wersje można z powodzeniem wykorzystać zarówno do zwiększenia rozmiaru, jak i uzyskania silniejszej i dłużej utrzymującej się erekcji.

Z innych dostępnych metod, poprawę potencji oraz wzmocnienie erekcji mogą zapewnić jeszcze tylko tabletki na bazie naturalnych składników. W przypadku extenderów działających na zasadzie trakcji dochodzi jedynie do zwiększenia masy członka, bez wpływu na potencję czy ułatwienie uzyskania wzwodu.

Cena

W tym segmencie pompki do powiększania penisa plasują się w środku listy. Pierwsze miejsce bezapelacyjnie trafia do naturalnych preparatów, natomiast ponownie na końcu stawki znajdują się urządzenia rozciągające.

Łatwość stosowania pompki na penisa

Tutaj również pompki na penisa plasują się na miejscu drugim. Co prawda korzystanie z nich jest zdecydowanie prostsze i mniej czasochłonne niż ma to miejsce w przypadku ekstenderów. Jednak i w tym wypadku musimy poświęcić każdego dnia nawet 20 minut na ćwiczenia aby skutecznie powiększyć penisa.

W przypadku suplementów cała kuracja wymaga jedynie stosowania porcji preparatu o dowolnej porze dnia. Jest to szczególnie komfortowe rozwiązanie dla zapracowanych mężczyzn lub tych często podróżujących.

Dyskrecja

Najwyższy stopień dyskrecji mogą zapewnić jedynie preparaty w formie tabletek. W przypadku pompek musimy wykonać trening, co nie zawsze jest możliwe. Szczególnie w sytuacji, gdy chcemy skorzystać z urządzenia na powietrzu, a nie np. w wannie lub pod prysznicem. W końcu nie każdy chce, aby reszta domowników wiedziała o przeprowadzanej właśnie kuracji powiększającej.

Na ostatnim miejscu ponownie plasują się ekstendery. W ich przypadku konieczne jest nawet kilkugodzinne noszenia urządzenia. Co prawda, można spróbować nosić urządzenie pod ubraniem, jednak nie jest to specjalnie komfortowe.

Jeśli cenisz sobie komfort, wygodę i dyskrecję to tabletki powinny być Twoim pierwszym wyborem. Dla tych mężczyzn, którym nie przeszkadza konieczność codziennego treningu i chcą dodatkowo skorzystać z doraźnego poprawienia erekcji, polecamy pompki erekcyjne.

Rodzaje pompek do powiększania penisa

Do wyboru mamy dwa rodzaje pompek do penisa. Klasyczne modele próżniowe oraz bardziej zaawansowane pompki wodne. Dlaczego pompki wodne są lepszym wyborem?

Pompki próżniowe mogą być stosowane jedynie na powietrzu. Ich działanie jest bardzo proste i polega na wytworzeniu próżni wewnątrz cylindra. Wytworzone w ten sposób podciśnienie wywiera nacisk na tkanki penisa, zmuszając ciała jamiste do zwiększenia swojej objętości.

Pompki wodne pozwalają na skuteczne korzystanie z nich zarówno na powietrzu, jak i w wannie lub pod prysznicem.

Dzięki wykorzystaniu środowiska wodnego można wytworzyć silniejsze podciśnienie niż ma to miejsce w przypadku pompek próżniowych. Środowisko wodne pozwala również na bezpieczniejsze korzystanie z pompki, zwiększając elastyczność skóry oraz naskórka, a także ograniczając ryzyko powstania otarć czy urazów.

Oba modele mogą być przydatne nie tylko w celu powiększenia penisa, ale również doraźnie przed stosunkiem, w celu uzyskania mocniejszej i dłużej utrzymujące się erekcji.

Skuteczność pompek na penisa w zaburzeniach erekcji

Pompki erekcyjne mają swoje zastosowanie także w przypadku zaburzeń erekcji u osób, u których nie można wdrożyć leczenia farmakologicznego. Zaburzenia erekcji (erectile dysfunction) to niezdolność do utrzymania oraz osiągnięcia wzwodu.

Wg. badań przeprowadzonych przez R. Witherington (Źródło), skuteczność pompek próżniowych w leczeniu zaburzeń erekcji sięga nawet 92%. Warto podkreślić, że jest to bezpieczna i często zalecana przez urologów i seksuologów metoda w przypadku ED.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wykorzystaniu próżni, pompki nasilają napływ krwi do penisa, umożliwiając tym samym osiągnięcie wzwodu.

Ciekawostki na temat pompek do penisa

Pompka na penisa działa w niezwykle prosty sposób, wytwarzając ciśnienie które wypełnia cylinder od wewnątrz nasilając napływ krwi do prącia. W ten sposób pozwala uzyskać mocniejszą erekcję, a do tego powiększyć rozmiar penisa. Rozmiar ma dla wielu mężczyzn ogromne znaczenie, a metodyka działania pompki do penisa pozwala zadbać o dwa aspekty w tym samym czasie.

Pompki do penisa w zależności od modelu i jakości, nadają się do stosowania zarówno w wodzie jak i na powietrzu. To pierwsze zastosowanie ogranicza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, ale również pozytywnie wpływa na powiększanie penisa.

Pompki do penisa są proste w użyciu, a zasada działania wszystkich urządzeń jest niemal identyczna. Pompki próżniowe to dobry wybór dla panów dla których zdrowie seksualne jest priorytetem. Ci mężczyźni, którzy chcą również powiększyć penisa, skorzystają bardziej na pompkach wodnych, które mogą wytworzyć silniejsze ciśnienie niż tradycyjne urządzenia próżniowe.

Wybór odpowiedniej pompki to trudna sprawa. Od jakości pompki zależy nasze zdrowie seksualne i sprawność, dlatego warto wybierać tylko certyfikowane urządzenia w przypadku których, wystąpienie skutków ubocznych jest ograniczone do minimum.

Powiększanie penisa przy pomocy pompek wymaga regularnego stosowania, jednak to jaki rozmiar uda nam się uzyskać zależy od indywidualnych predyspozycji.

Każda pompka do penisa, której zadaniem jest powiększyć rozmiar prącia, posiada cylinder oraz system wytwarzający próżnię wewnątrz pompki. Cylinder posiada uniwersalny rozmiar, dlatego bez względu na rozmiar prącia, nie powinno być problemów z korzystaniem z urządzenia.

Q&A - Pytania i Odpowiedzi

Jak działa pompka do penisa?

Działanie pompek polega na wytworzeniu odpowiednio silnego podciśnienia wewnątrz urządzenia oddziałującego na tkanki członka. Klasyczne pompki działają na zasadzie wytworzenia próżni wewnątrz cylindra, natomiast pompki wodne wykorzystują siłę hydrauliki.

W swoim założeniu systematyczne korzystanie z pompek ma na celu rozrost ciał jamistych i zwiększenie ilości napływającej do prącia krwi. Dzięki temu dochodzi do powiększenia penisa, a erekcja jeszcze mocniejsza niż zwykle.

Czy pompka do penisa działa?

Nie obecną chwilę nie ma żadnych niezależnych badań, które bezapelacyjnie potwierdzałyby skuteczność pompek próżniowych lub wodnych w powiększaniu penisa. Jedyne, na czym możemy opierać się w trakcie wyboru konkretnego modelu, to deklaracje producenta oraz bezpośrednie opinie konsumentów.

Przed zakupem warto zrobić własny “research” i sprawdzić, czy na forach, w komentarzach w serwisach aukcyjnych lub prywatnych blogach dostępne informacje na temat interesującego nas urządzenia. Jeśli trafimy na wiele negatywnych opinii na temat wybranej przez nas pompki do powiększania penisa, lepiej odpuścić jej zakup.

Natomiast, jeśli chodzi o zastosowanie pompek w celu osiągnięcia erekcji, dostępne są konkretne badania, które potwierdzają ich skuteczność. Co więcej, urządzenia tego typu często polecane są przez urologów i seksuologów mężczyznom, u których z różnych względów nie można zastosować leków z grupy inhibitorów 5 fosfodiesterazy.

Czy pompka do penisa jest bezpieczna?

Przede wszystkim decydując się na zakup konkretnego modelu, warto upewnić się, że posiada on niezbędne atesty i został dopuszczony do sprzedaży na terenie UE. Korzystając z urządzenia należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta. Jednak nawet wtedy może dojść do otarć, czy uszkodzeń mechanicznych spowodowanych wytworzeniem zbyt dużego podciśnienia.

Ponadto, u zdrowych mężczyzn niemających problemów z osiągnięciem wzwodu, systematyczne stosowanie pompki do penisa może w dłuższej perspektywie prowadzić do zaburzeń erekcji.

Podsumowanie rankingu pompek do członka

Nr 1 w rankingu Hydro7

W ocenie medirank, najlepsza pompka do penisa to model Bathmate Hydro7.

Dlaczego? Korzystasz jak chcesz - Urządzenie pozwala na przeprowadzenie treningu zarówno na powietrzu, jak i w środowisku wodnym. Dzięki wykorzystaniu siły hydrauliki wytworzone podciśnienie jest jeszcze silniejsze, co może skrócić czas potrzebny na pojawienie się pierwszych widocznych efektów.

Pompka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a marka bathmate rozpoznawalna jest na całym świecie. Deklarowane przez producenta efekty to nawet 8 cm długości i do 3 cm więcej w obwodzie penisa w 3 miesiące systematycznych treningów.

Niestety stosowanie urządzeń pompujących wymaga sporo dyscypliny i samozaparcia, a samo korzystanie z urządzenia nie należy do szczególnie dyskretnych. Jeśli zależy Ci na powiększeniu penisa, przy minimalnym zaangażowaniu i maksimum dyskrecji, tabletki na powiększenie penisa mogą być lepszym wyborem.

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.