Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

9 skutecznych sposobów na przedłużenie stosunku nawet o 30 minut!

9 sposobów jak wydłużyć stosunekChcesz wiedzieć jak wydłużyć stosunek w sposób naturalny i bezpieczny dla zdrowia? W dodatku, bez ponoszenia ogromnych kosztów, które zrujnują Twój budżet?

Obecnie do wyboru mamy wiele skutecznych metod na wydłużenie stosunku. Niektóre z nich są w pełni darmowe, jednak wymagają więcej czasu i zaangażowania. Inne, choć trzeba za nie zapłacić, potrafią zapewnić realne efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Prezerwatywy nasączone benzokainą, żele znieczulające, techniki oddechowe, to tylko kilka ze skutecznych sposobów, z których możemy skorzystać. Obecnie najczęściej wybieraną przez mężczyzn metodą na wydłużenie czasu trwania stosunku są leki wydawane na receptę na bazie dapoksetyny. Jednak coraz większą popularnością cieszą się naturalne preparaty na opóźnienie wytrysku, takie jak np. orgasm control. Szybkość działania i łatwość stosowania to duże zalety tej metody, ale przede wszystkim ograniczenie skutków ubocznych w porównaniu do leków.

Spis Treści:

 1. Jak przedłużyć stosunek naturalnie?
 2. Jak wydłużyć stosunek: Leki z grupy SSRI
 3. Jak przedłużyć stosunek: Domowe sposoby
 4. Ranking sposobów na wydłużenie stosunku u mężczyzn
 5. Podsumowanie

Jak wydłużyć stosunek: Naturalne preparaty, żele, prezerwatywy…

Naturalne sposoby na to, jak wydłużyć stosunek u mężczyzn, są bezpieczne w użyciu, niedrogie, ale przede wszystkim skuteczne. Suplementy, spraye o działaniu miejscowym, prezerwatywy, każda z tych metod to prosty sposób na wydłużenie stosunku w krótkim czasie, bez konieczności zmiany dotychczasowych nawyków.

Dla każdej metody zamieściliśmy obszerną recenzję, zestawienie wad oraz zalet, a także przybliżony koszt jej wdrożenia.

Metoda nr 1: Naturalne tabletki na wydłużenie stosunku bez recepty

Sprawdzony sposób na wydłużenie stosunku u mężczyzn - Preparat Orgasm ControlPreparaty na bazie naturalnych składników to obecnie jedna z najczęściej wybieranych przez mężczyzn metod w walce z przedwczesnym wytryskiem. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że ich stosowanie jest banalnie proste, wystarczą 1-2 kapsułki w ciągu dnia, to wszystko. Bez konieczności wprowadzania technik oddechowych, przerywania stosunku, czy innych mniej lub bardziej skomplikowanych technik.

Suplementy takie jak orgasm control odpowiadają za dostarczenie do organizmu niezbędnych dla jego prawidłowej pracy składników odżywczych. Odpowiednio skomponowana mieszanka składników ziołowych oraz witamin i minerałów, pozwala na uregulowanie pracy ośrodkowego układu nerwowego, a także zmniejszenia nadwrażliwości na bodźce w okolicy narządów płciowych.

Suplementacja preparatem orgasm control pozwala na wydłużenie czasu trwania stosunku nawet o 30 minut. Pierwsze efekty stosowania suplementu można odczuć już po 5 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Dodatkową zaletą tej metody jest 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Oznacza to, że jeśli z jakiegoś powodu efekty nie będą dla nas zadowalające, możemy odzyskać wydane pieniądze.

Jak wydłużyć stosunek naturalnie, bez ponoszenia ogromnych kosztów? Przetestuj naturalne preparaty opóźniające wytrysk bez recepty!

Zalety

 • Możliwe wydłużenie stosunku nawet o 30 minut
 • Pierwsze efekty już po około 5 dniach stosowania
 • 100% naturalnych składników
 • Wzmocnienie erekcji i siły wytrysku
 • 30 dni na zwrot

Wady

 • Metoda płatna (124,90pln)

Dowiedz się więcej o produkcie

Metoda nr 2: Spraye, żele oraz balsamy

Jak wydłużyć stosunek? - Spray Orgasm ControlDla tych mężczyzn, którzy z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą stosować środków o działaniu kompleksowym i długofalowym w formie tabletek, opracowane zostały preparaty o działaniu doraźnym w formie sprayów oraz żeli.

W tym wypadku również możemy liczyć na stosunek dłuższy nawet o 30 minut, jednak działanie preparatu orgasm control spray jest jedynie doraźne, konieczne jest więc korzystanie z niego bezpośrednio przed stosunkiem.

W składzie znajdziemy wyciągi z dziurawca zwyczajnego i owsa prawdziwego. Oba składniki wpływają na znieczulenie zakończeń nerwowych, zmniejszając nadwrażliwość na bodźce w rejonach penisa.

Spray wchłania się szybko, nie powodując uczucia dyskomfortu, dodatkowo poprawia wygląd skóry i zapobiega otarciom. W tym przypadku również możemy skorzystać z 30-dniowej gwarancji satysfakcji.

Zalety

 • Możliwe wydłużenie stosunku nawet o 30 minut
 • Natychmiastowe działanie
 • 30 dni na zwrot

Wady

 • Działanie doraźne
 • Możliwe lekkie odrętwienie penisa
 • Metoda płatna (59,90pln)

Dowiedz się więcej o produkcie

Metoda nr 3: Prezerwatywy z benzokainą

Bez wątpienia jest to najprostsza w zastosowaniu metoda na opóźnienie wytrysku i wydłużenie czasu trwania stosunku. Wystarczy klasyczną prezerwatywę zamienić na specjalistyczną nasączoną od środka lubrykantem z 5-procentową benzokainą.

Prezerwatywa pokryta jest benzokainą jedynie od wewnątrz, nie ma więc obawy o żaden dyskomfort ze strony partnerki. Niestety, substancja znajdująca się w lubrykancie może w niektórych przypadkach powodować wysypkę, swędzenie lub pieczenie skóry.

Specjalistyczne prezerwatywy na opóźnienie wytrysku dostępne są bez problemu w większości aptek. Do najczęściej wybieranych należą prezerwatywy Durex Performa, EXS Delay, Pasante Delay Infinity.

Zalety

 • Natychmiastowe działanie
 • Wystarczy zamienić klasyczną prezerwatywę na nasączoną benzokainą

Wady

 • Może powodować wysypkę, swędzenie lub pieczenie skóry
 • Działanie doraźne
 • Metoda płatna (Poniżej 10,00pln 3szt.)

Jak przedłużyć stosunek: Leki z grupy SSRI na receptę

Metoda nr 4: Dapoksetyna

Metoda na przedłużenie stosunkunr 4 - DapoksetynaSubstancja czynną wykorzystywaną do produkcji leków zapobiegających przedwczesnemu wytryskowi jest dapoksetyna. Dapoksetyna należy do grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

W jaki sposób dapoksetyna wpływa na wydłużenie stosunku? Poprzez blokowanie zwrotnego wychwytu serotoniny w synapsach. Lek stosuje się na 1 do 3 godzin przed stosunkiem, najczęściej w dawce 30-60mg. Dawka powinna zostać ustalona przez specjalistę.

Dapoksetyna jest bardzo skuteczną substancją wykorzystywana w leczeniu przedwczesnego wytrysku (ED, erectile dysfunction), niestety może także powodować skutki uboczne, a lek wydawany jest jedynie na receptę.

Zalety

 • Natychmiastowe działanie (około 1h od użycia)
 • Wysoka skuteczność

Wady

 • Może powodować skutki uboczne, m.in.:
  (nudności, zawroty głowy, biegunki, omdlenia, bezsenność…)
 • Działanie doraźne
 • Metoda płatna

Jak wydłużyć stosunek domowymi sposobami?

Skorzystać możemy nie tylko z metod płatnych. Co prawda ich stosowanie jest proste, a efekty w większości przypadków naprawdę zadowalające, to jednak nie są jedynymi sposobami na dłuższy i bardziej satysfakcjonujący dla obojga partnerów seks.

Stosunek przerywany, techniki oddechowe czy wybór odpowiedniej pozycji również mogą być pomocne przy opóźnieniu wytrysku, w tej części poznasz te najczęściej polecane.

Metoda nr 5: Stop and Go

Stop and Go to bardzo prosta technika kontrolowania wytrysku. W internecie znajdziemy wiele skomplikowanych opisów tej metody, jednak w rzeczywistości jest ona banalnie prosta.

Jak wydłużyć stosunek metodą Stop and Go?

 • Przerwij masturbacje na chwilę przed osiągnięciem orgazmu.
 • Odczekaj chwilę, weź kilka wdechów, a kiedy napięcie opadnie, wznów masturbacje.
 • Ćwiczenie należy powtórzyć kilkukrotnie.

To proste ćwiczenie na przedłużenie stosunku ma na celu wyrobienie świadomości, w którym momencie przerwać współżycie, aby nie doszło do przedwczesnego wytrysku.

Masturbacja jest pierwszym krokiem, krok drugi to trening z partnerką. Wymaga on jednak dużego zrozumienia i współpracy między partnerami.

Metoda nr 6: Metoda uciskowa

Metoda uciskowa polega na objęciu penisa na chwilę przed osiągnięciem momentu wytrysku w ten sposób, aby kciuk znalazł się na wędzidełku, a pozostałe palce znalazły się wokół rowka pod żołędziem. Teraz wystarczy przytrzymać kilka sekund, dzięki temu powinniśmy powstrzymać ejakulację.

Metoda nr 7: Stosunek przerywany

Stosunek przerywany (coitus interruptus) jest naturalną kontynuacją techniki Stop and Go, ale również często stosowaną metodą antykoncepcji. Polega na przerwaniu współżycia i szybkim wyciągnięciu penisa z pochwy na chwilę przed osiągnięciem orgazmu. Następnie należy odczekać chwilę, aż napięcie nieco opadnie, po czym można wznowić stosunek.

Ta technika wymaga jednak dużego skupienia i świadomości swojego organizmu, dlatego w pierwszej kolejności warto zacząć od metody Stop and Go polegającej na samodzielnej masturbacji.

Metoda nr 8: Masturbacja przed stosunkiem

Masturbacja na 20-30 minut przed odbyciem stosunku może być pomocna w problemach z przedwczesnym wytryskiem. Pomaga rozładować napięcie, zmniejsza również wrażliwość okolic płciowych na bodźce zewnętrzne (lekkie odrętwienie penisa).

Niestety może również utrudnić osiągnięcie erekcji, a także zmniejszyć ochotę na seks.

Metoda nr 9: Odpowiednia pozycja seksualna

Kolejnym ciekawym sposobem na to, jak wydłużyć stosunek z kobietą, jest wybór odpowiedniej pozycji w trakcie seksu. Niestety większość z nich nie należy do szczególnie przyjemnych czy najwygodniejszych, jednak potrafią w sposób wyraźny opóźnić moment osiągnięcia orgazmu.

Pozycje seksualne, które mogą wydłużyć stosunek:

 • Nożyce
 • Kareta
 • Tron Cesarzowej
 • Kołyska
 • Łyżeczka

Dla techniki Stop and Go zdecydowanie najlepszymi pozycjami są, pozycja klasyczna i od tyłu.

Ranking metod na przedłużenie stosunku: TOP5

Przygotowaliśmy proste zestawienie 5 najlepszych sposobów na to, jak wydłużyć stosunek u mężczyzn. Pod uwagę braliśmy takie kryteria jak: skuteczność, prostota, bezpieczeństwo, całkowity koszt wdrożenia danej metody

DJDJD
Nr 1 Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty (np. orgasm control)
Nr 2 Leki na bazie dapoksetyny na receptę (np. Priligy)
Nr 3 Prezerwatywy z benzokainą
Nr 4 Spray o działaniu miejscowym (np. orgasm control spray)
Nr 5 Stosunek przerywany

Czy wszystkie sposoby na dłuższy stosunek są skuteczne?

Statystyki są bezlitosne. Według raportu Profesora Lwa Starowicza z 2002 roku ponad 37% mężczyzn w Polsce zmaga się z problemem przedwczesnego wytrysku.

Przyczyn tej dolegliwości może być wiele, od nadmiernej wrażliwości żołędzia, zbyt rzadkiego uprawiania seksu, nadmiernego stresu, po infekcje dróg moczowych. Nie ma więc jednej skutecznej metody, która działałaby w każdym przypadku.

Zdecydowanie największą skuteczność w leczeniu zaburzeń związanych z przedwczesnym wytryskiem mogą zapewnić leki na bazie dapoksetyny. Sposób ten wymaga jednak wizyty u specjalisty w celu zdiagnozowania PW oraz wystawienia recepty.

Dlatego w pierwszej kolejności warto sięgnąć po naturalne preparaty na bazie naturalnych ziołowych składników, jeśli okażą się nieskuteczne, zawsze można skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy, a następnie udać się po poradę do specjalisty.

Podsumowanie

Jak skutecznie wydłużyć stosunek? To proste, wybierz jedną z proponowanych w tym artykule metod na opóźnienie wytrysku, która odpowiada Ci najbardziej i przetestuj ją w praktyce.

Do wyboru mamy zarówno domowe sposoby na przedłużenie stosunku, jak i te wymagające nakładu finansowego, jednak nieco bardziej skuteczne i wymagające mniejszej uwagi i zaangażowania.

Biorąc pod uwagę stosunek skuteczności do poświęconego czasu, najkorzystniej w całym zestawieniu wypada metoda na wydłużenie stosunku przy pomocy naturalnych tabletek na opóźnienie wytrysku. Ich stosowanie jest banalnie proste i nie wymaga od nas żadnych dodatkowych działań poza połknięciem 2 kapsułek dziennie.

Pierwsze efekty w postaci opóźnienia wytrysku można zaobserwować już po upływie 5 dni od rozpoczęcia kuracji, a czas trwania stosunku może wydłużyć się nawet o 30 minut.

Bez względu na to, którą z dostępnych metod wybierzesz, ważne będzie konsekwentne trzymanie się obranych założeń, aby móc cieszyć się dłuższym i bardziej satysfakcjonującym seksem.

Redakcja serwisu
Medirank.pl

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.