Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Jak powiększyć penisa: Kompletny poradnik dla mężczyzn 2021

Skuteczne sposoby na to jak powięskzyć penisaDo niedawna powiększenie penisa możliwe było wyłącznie metodami chirurgicznymi. Dziś, do wyboru mamy wiele skutecznych i uznanych przez ekspertów sposobów na to, jak powiększyć penisa, naturalnie i bez ponoszenia ogromnych kosztów.

Wyłącznie od nas i naszych preferencji zależy czy zdecydujemy się na powiększenie rozmiaru penisa przy pomocy naturalnych preparatów w formie tabletek, specjalistycznych pompek czy może ekstenderów. Każda z wymienionych metod pozwala zarówno na wydłużenie, jak i pogrubienie członka bez ingerencji skalpela.

Ten poradnik przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie dostępne metody na powiększenie penisa. Poznasz ich wady oraz zalety, ale przede wszystkim dowiesz się jakich efektów możesz się po nich spodziewać.

Spis Treści:

 1. Naturalne sposoby na powiększenie penisa
 2. Tabletki na bazie składników ziołowych
 3. Pompki podciśnieniowe
 4. Ekstendery do penisa
 5. Ćwiczenia manualne
 6. Chirurgiczne sposoby na powiększenie penisa
 7. Operacyjne wydłużenie penisa
 8. Powiększenie członka kwasem hialuronowym
 9. Ranking

Jak powiększyć penisa w sposób naturalny

Dlaczego to właśnie bezoperacyjne i w pełni naturalne metody powiększania penisa są tak popularne wśród mężczyzn?

Przede wszystkim są zdecydowanie tańsze od metod chirurgicznych, nie wymagają długiej rekonwalescencji, a ich wdrożenie jest niezwykle proste. Ponadto, co najważniejsze, potrafią zapewnić realne i w wielu przypadkach bardzo zadowalające efekty przy stosunkowo niewielkim nakładzie poświęconego czasu.

Jeżeli zastanawiasz się jak powiększyć członka w sposób dyskretny i bezpieczny dla Twojego zdrowia, to sposoby opisane w tej części będą najlepszym wyborem.

Tabletki na powiększenie penisa

Metoda nr 1

Preparaty w formie tabletek to najczęściej wybierana przez mężczyzn metoda na powiększenie penisa dostępna na rynku. Dlaczego?

Przeprowadzenie kuracji z ich wykorzystaniem jest banalnie proste, nie wymaga zmiany dotychczasowych nawyków, ani poświęcania wolnego czasu na ćwiczenia manualne. Tę formę powiększania członka wyróżnia także wysoki poziom dyskrecji, otrzymujemy małą buteleczkę, którą bez trudu schowamy w szufladzie.

Tabletki na powiększenie penisa to odpowiedni produkt dla mężczyzn ceniących swój czas, którzy nie chcą spędzać wielu godzin na noszeniu urządzeń typu extender czy korzystaniu z pompek podciśnieniowych.

Produkt nr 1 w kategorii: Tabletki na powiększenie członka

Jak powiększyć członka? Sprawdź preparat PenilargePreparat Penilarge dzięki swojej wysokiej skuteczności szybko zyskał miano lidera w kategorii środków na powiększenie penisa. Od ponad 10 lat jest jednym z najczęściej kupowanych przez mężczyzn produktów na poprawę życia seksualnego, nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Producent zapewnia, że powiększenie penisa, jakie możemy uzyskać dzięki systematycznemu stosowania tabletek penilarge, to nawet dodatkowe 8 cm długości oraz do 4,5 cm w obwodzie członka. Nawet jeśli wspomniane szacunki są podane nieco na wyrost, to wzrost penisa nawet o kilka centymetrów i tak będzie bardzo zadowalający dla większości mężczyzn.

Pierwsze widoczne efekty w postaci pogrubienia penisa oraz wzmocnienia erekcji można zaobserwować już po kilka dniach od rozpoczęcia kuracji. Jednak na uzyskanie pełnego efektu trzeba poczekać od 2 do nawet 3 miesięcy.

2-miesięczna kuracja preparatem penilarge to koszt zaledwie 299,80 pln. Jest to kwota ponad 10-krotnie niższa od tej, jaką przyszłoby nam zapłacić za wypełnienie penisa kwasem hialuronowym.

Dodatkowymi korzyściami płynącymi ze stosowania Penilarge, to wzmocnienie oraz wydłużenie erekcji, a także uregulowanie pracy układu hormonalnego. Możemy w ten sposób znacząco wydłużyć czas trwania stosunku, jak i zintensyfikować doznania w jego trakcie.

Skład tabletek na powiększenie członka Penilarge jest całkowicie naturalny. Znajdziemy w nim wyłącznie wyciągi ziołowe z hodowli organicznych, których uprawa i obróbka są zgodne z wymogami ISO 22000. Produkt posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające go do obrotu na terenie UE.

Ogromną zaletą tej konkretnej metody jest możliwość zwrotu produktu w przypadku nieuzyskania zadowalających efektów, dzięki 100% gwarancji satysfakcji udzielonej przez producenta.

Gel penilargeWybór tej metody na powiększenie członka oferuje nam pełen wachlarz możliwości. Możemy połączyć kuracje tabletkami z żelem o silnym działaniu miejscowym, skracając czas potrzebny na pojawienie się pierwszych efektów. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć stosowanie tabletek z pompką wodną, ekstenderem, a nawet ćwiczeniami manualnymi.

Tabletki penilarge to idealne rozwiązanie dla zapracowanych i aktywnych mężczyzn, którzy nie mogą pozwolić sobie na codzienne wykonywanie ćwiczeń manualnych lub wielogodzinne noszenie ekstenderów.

Jakie dokładnie składniki znajdziemy w Penilarge?

 • L-arginina
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)
 • Panax Ginseng (Żeń-szeń koreański)
 • Serenoa rapens (Palma sabałowa)
 • Eleutherococcus senticosus (Żeń-szeń syberyjski)

Zalety Wady
Wysoka jakość Brak natychmiastowego efektu
Gwarancja satysfakcji
Naturalny skład
Przystępna cena

Jak powiększyć penisa stosując tabletki: Q&A

Działanie większości tabletek na przyrost penisa opiera się na tej samej prostej, ale skutecznej zasadzie. Odpowiednio skomponowana mieszanka ziołowa usprawnia transport krwi do członka i żołędzia, wywierając nacisk na ciała jamiste. Pod wpływem nasilonego napływu krwi, ciała jamistego ulegają podzieleniu i rozmnożeniu, zwiększając masę penisa zarówno w stanie wzwodu, jak i spoczynku.
Pojawienie się pierwszych efektów będzie zależne od jakości wybranego przez nas preparatu. W przypadku suplementu penilarge, pierwsze efekty w postaci grubszego penisa mogą pojawić się już w ciągu kilku dni od rozpoczęcia jego stosowania. Natomiast pełny efekt uzyskamy po upływie 2-3 miesięcy.
Efekt stosowania tabletek na wydłużenie i pogrubienie członka może utrzymać się nawet kilkanaście miesięcy od odstawienia preparatu. Niestety w większości przypadków nie jest on trwały.
Produkt objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że mamy 30 dni na przetestowanie produktu i ocenę jego skuteczności. Jeżeli uzyskane przez nas rezultaty znacznie odbiegają od deklaracji producenta, możemy odesłać produkt bez podania przyczyny i odzyskać wydane pieniądze.
Oczywiście. Ta forma kuracji powiększającej jest bardzo uniwersalna i można połączyć ją praktycznie z dowolną metodą w tym zestawieniu. Dobrym połączeniem mogą być tabletki o działaniu ogólnoustrojowym oraz żelu o silnym działaniu miejscowym na tkanki penisa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć dwie całkowcie różne metody, np. tabletki z pompką podciśnieniową lub ekstenderem.
Suplement Penilarge to 100% naturalnych składników, dlatego jego stosowanie można zaliczyć do bezpiecznych dla zdrowia. Warto jednak przed zakupem upewnić się, że nie występuje u nas uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie należy również stosować preparatu u osób chorych na cukrzycę i choroby wątroby.

Dowiedz się więcej o Penilarge

Pompki do penisa

Metoda nr 2

Pompki do penisa to bardziej zaawansowana technicznie forma powiększania członka przy pomocy ćwiczeń. Badania przeprowadzone na grupie 1000 ochotników wykazały, że pompki nowej generacji takie jak bathmate HYDRO7 są 2-krotnie skuteczniejsze od tradycyjnych ćwiczeń typu jelqing.

Pompki do popularna metoda powiększania penisa, niestety wymaga systematycznego, najlepiej codziennego treningu trwającego około 15-20 minut. Nie każdy mężczyzna może sobie na to pozwolić, szczególnie biorąc pod uwagę, że korzystanie z pompki wymaga prywatności, co może znacząco utrudnić przeprowadzenie treningu. Bez wątpienia ta forma powiększania penisa nie należy do szczególnie dyskretnych, zwłaszcza w porównaniu do tabletek czy żeli.

Produkt nr 1 w kategorii: Pompki do penisa

Pompka Bathmate Hydro7 - Świetny sposób na powiększenie penisaPompka podciśnieniowa Bathmate HYDRO7 to niekwestionowany lider wśród urządzeń w tej kategorii. Przy konstruowaniu pompki zastosowano innowacyjne rozwiązanie umożliwiające korzystanie z urządzenia zarówno w sposób tradycyjny (na powietrzu), jak i w środowisku wodnym (w wannie lub pod prysznicem).

Dzięki czemu pompka bathmate HYDRO7 wytwarza jeszcze silniejsze podciśnienie oddziałujące na tkanki penisa, zmuszając ciała jamiste do zwiększenia objętości, a tym samym do wzrostu penisa zarówno w obwodzie, jak i długości.

Pompka Bathmate HYDRO7 to łatwy sposób na zyskanie dodatkowych 3 cm w obwodzie oraz do 8 cm w długości penisa w zaledwie 3 miesiące systematycznych treningów. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się korzystanie z urządzenia codziennie przez 15 do 20 minut.

Pompka próżniowa to nie tylko skuteczna metoda na to, jak powiększyć penisa, ale również świetny sposób na wzmocnienie erekcji przed planowanym stosunkiem, a także możliwość naprostowania skrzywień penisa.

Korzystanie z urządzenia w środowisku wodnym ogranicza tarcie zwiększając elastyczność skóry i zmniejszając ryzyko otarć w trakcie korzystania z pompki.

Możemy również połączyć ze sobą dwie różne formy powiększania członka, dzięki czemu uzyskane efekty mogą pojawić się w krótszym czasie. Dobrym połączeniem może być zastosowanie pompki bathmate hydro7 wraz z żelem penilarge o działaniu miejscowym, silnie oddziałującym na tkanki penisa.

Zalety Wady
Wysoka jakość Konieczność systematycznego treningu
Gwarancja satysfakcji Wysoka cena
1-razowy wydatek
Korekcja krzywizn penisa

Jak powiększyć penisa korzystając z pompek próżniowych: Q&A

Stosowanie pompek jak bathmate hydro7 jest bardzo proste. Na początek musimy zdecydować czy chcemy korzystać z urządzenia w sposób tradycyjny na powietrzu, czy może w wannie lub pod prysznicem. Następnie wystarczy nałożyć urządzenie na penisa i kilkukrotnie przyciskając pompkę do ciała wytworzyć odpowiednio silne podciśnienie. Należy pamiętać, aby nie pompować zbyt mocno, co mogłoby doprowadzić do urazu. Teraz wystarczy jedynie zostawić urządzenie na penisie przez około 15-20 minut. To wszystko.
Tak. Pompki często polecane są przez urologów i seksuologów jako narzędzie do wzmocnienia erekcji u mężczyzn. Poprawę uzyskać możemy nie tylko dzięki regularnemu stosowaniu, ale także korzystając z pompki doraźnie przed stosunkiem.
Przy zachowaniu środków ostrożności i stosowaniu się do zaleceń producenta, ale przede wszystkim wybierając urządzenia wysokiej jakości, odpowiedź brzmi, tak. Należy jednak uważać, aby nie wytwarzać zbyt silnego podciśnienia, co może skutkować powstawaniem urazów.

Dowiedz się więcej o Bathmate HYDRO7

Extendery do penisa

Metoda nr 3

Ekstendery to z pewnością najlepiej przebadana metoda powiększania penisa o potwierdzonej skuteczności. Zasada działania, na jakiej opiera się wysoka efektywność ekstenderów, polega na poddaniu penisa długotrwałemu rozciąganiu, w którego trakcie zachodzi reakcja cytokinezy. Dochodzi wówczas do podziału oraz namnożenia komórek, a tym samym do wzrostu masy penisa na całej jego powierzchni.

Sposób, choć bardzo skuteczny wymaga wiele poświęconego czasu i zaangażowania, a samo noszenie urządzenia nie należy do szczególnie wygodnych. Osiągnięcie zadowalających efektów w przypadku ekstenderów wymaga noszenia urządzenia przez wiele godzin, co może być sporym problemem dla mężczyzn prowadzących aktywny tryb życia.

Produkt nr 1 w kategorii: Extendery do penisa

Jak powiększyć penisa? Użyj extendera Male EdgeDziałanie extenderów do penisa jest niezmienne dla wszystkich urządzeń tego typu, nie ma więc sensu przepłacać za eleganckie dodatki, które nie mają wpływu na jego skuteczność. Dlatego postanowiłem wyróżnić urządzenie Male Edge Basic. Dlaczego właśnie ten model?

Extender Male Edge otrzymał status urządzenia medycznego, ponadto wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zapewniających jego bezpieczne i wygodne użytkowanie.

Urządzenia typu ekstender to nie tylko prosta metoda na wzrost rozmiaru penisa, ale również świetny sposób na zniwelowanie jego krzywizn.

Do urządzenia dostarczona jest kompletna instrukcja obsługi, dzięki czemu korzystanie z Male Edge jest banalnie proste, a Ty zawsze będziesz wiedział jaką siłę pociągową ustawić, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Producent urządzenia Male Edge jest na tyle pewny działania swojego produktu, że objęty został on podwójną gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli regularny trening urządzeniem Male Edge nie przyniesie żadnych efektów, otrzymasz 2-krotność wydanych pieniędzy.

Aby móc ubiegać się o zwrot konieczne jest jednak cotygodniowe uzupełnianie informacji oraz statystyk online na stronie producenta, oraz dołączenie zdjęć z miarką przed i po.

Zalety Wady
Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi Wysoka cena urządzenia
Wysoka jakość Konieczność systematycznego noszenia ekstendera
1-razowy wydatek
Korekcja krzywizn penisa

Jak powiększyć penisa poprzez rozciąganie: Q&A

Działanie extenderów jest banalnie proste i opiera się na zasadzie trakcji, czyli długotrwałemu naciąganiu członka z odpowiednią siłą pociągową. Zachodzi wówczas reakcja cytokinezy, czyli podział oraz rozmnożenie komórek, w efekcie czego dochodzi do rozrostu penisa zarówno w jego obwodzie, jak i długości.
Tak, jeśli wybierzemy urządzenie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Porządne ekstendery to urządzenia medyczne posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty dopuszczające je do użytku. Należy bezwzględnie unikać podróbek sprzedawanych na niektórych aukcjach internetowych.
Tak. To ogromna zaleta urządzeń do rozciągania penisa, nie tylko wpływają na wzrost jego masy, ale także na redukcję krzywizn. W redukcji skrzywień penisa pomocne mogą być także pompki podciśnieniowe.

Dowiedz się więcej o Male Edge

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Metoda nr 4

Ćwiczenia manualne to kolejny ze sposobów na to, jak powiększyć penisa w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Choć metoda ta jest w pełni darmowa, nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród mężczyzn.

Nie ma w tym nic dziwnego, powiększenie penisa przy pomocy ćwiczeń wymaga wiele zaangażowania i samodyscypliny. Do uzyskaniu przyrostu penisa choćby o 1-2 centymetry potrzeba wielu godzin treningu, dlatego coraz większą popularnością cieszą się preparaty w formie tabletek, żele oraz pompki.

Jeśli masz dużo wolnego czasu i wolisz przetestować w pierwszej kolejności metody darmowe, to ćwiczenia manualne mogą być strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak zależy Ci na szybkich efektach przy jak najmniejszym nakładzie pracy, lepszą opcją będą metody wymienione na samym początku tego poradnika.

Szczególnie popularną wśród wszystkich ćwiczeń manualnych jest dalekowschodnia technika o nazwie Jelqing.

Jak powiększyć penisa w sposób operacyjny: Popularne metody

Powiększanie penisa nie ogranicza się wyłącznie do stosowania tabletek, pompek czy ekstenderów. Choć metody te nie wymagają żadnej ingerencji chirurgicznej, są proste do wdrożenia i stosunkowo niedrogie, wielu mężczyzn wciąż decyduje się na tradycyjne metody powiększania członka.

Do wyboru mamy dwie formy zabiegów. Pierwsza, polegająca na wprowadzeniu pod skórę członka specjalnego żelu na bazie kwasu hialuronowego. Druga, wykonywana nieco rzadziej, polegająca na nacięciu więzadeł i uwidocznienie tej części penisa schowanej wewnątrz ciała. Obie metody wymagają sporych nakładów finansowych, do tego niosą ze sobą ryzyko powikłań pooperacyjnych.

Operacyjne wydłużenie członka

Metoda nr 5

Oparcyjny sposób na powiększenie członkaZabiegowe powiększenie penisa polega na nacięciu więzadeł procowatego i wieszadłowego przytrzymujących prącie wewnątrz ciała. Uzyskany w ten sposób efekt powiększenia to nawet kilka centymetrów, niestety jedynie w stanie spoczynku.

W tym momencie wielu mężczyzn będzie rozczarowanych, realnie można oczekiwać zwiększenia długości penisa w stanie erekcji o około 1 cm. To niewiele, szczególnie biorąc pod uwagę koszt zabiegu i ryzyko wystąpienia powikłań (m.in. zaburzeń erekcji).

Operacyjne wydłużenie penisa pozwala na uzyskanie trwałego efektu, konieczne jednak jest bezpośrednio po wykonanym zabiegu noszenie urządzeń rozciągających w celu utrwalenia osiągniętego efektu powiększenia.

W większości klinik pacjent może wrócić do domu już w 24 do 48h od wykonania zabiegu. Ceny zabiegu zaczynają się od 4.000 pln w zależności od renomy wybranej przez nas kliniki.

Pogrubienie członka kwasem hialuronowym

Metoda nr 6

Niesłabnącą popularnością wśród mężczyzn cieszą się mało inwazyjne zabiegi polegające na wstrzykiwaniu pod skórą prącia specjalnego żelu na bazie kwasu hialuronowego.

Pomimo wysokiego kosztu zabiegu (ceny zaczynają się od 4.000 pln) oraz nietrwałego efektu (do 24 miesięcy) kliniki medycyny estetycznej nie mogą narzekać na brak klientów. Zabieg jest bardzo mało inwazyjny i trwa 30-40 minut, dlatego przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu miejscowym.

Możliwe powiększenie które możemy uzyskać korzystając z tej formy zabiegu to 1-3 cm długości oraz do 5 cm w obwodzie członka. Niestety żel jest w pełni biodegradowalny, oznacza to, że uzyskany efekt nie jest trwały i utrzymuje się do 24 miesięcy od jego wstrzyknięcia.

Optyczne powiększenie rozmiaru członka

Metoda alternatywna

Nie jest to co prawda metoda na „powiększenie” penisa, ale może sprawić, że członek będzie wydawał się większy niż ma to miejsce w rzeczywistości. W tym celu musimy wykonać kilka czynności:

 • Przykrócić włosy łonowe
 • Ogolić jądra oraz prącie
 • Pomocne może być również zrzucenie zbędnych kilogramów, dzięki temu Twój penis nie tylko będzie wydawał się większy, ale również wpłynie to na poprawę sprawności seksualnej.

Ranking metod powiększania członka 2021

Znasz już wszystkie dostepne sposoby na powiększenia członka, zarówno te naturalne, jak i te wymagające ingerencji chirurgicznej. Jeśli w dalszym ciągu masz problem z podjęciem decyzji, która metoda będzie dla Ciebie odpowiednia, zapoznaj się z przygotowanym przeze mnie zestawieniem.

Przeanalizowałem wszystkie wady i zalety każdej z opisanych metod, ich potencjalnych kosztów oraz możliwych do uzyskania efektów. Na tej podstawie opracowałem prosty ranking.

Ranking Medirank 2021
Nr 1 Tabletki na powiększenie penisa (Penilarge)
Nr 2 Pompki podciśnieniowe (Bathmate hydro7)
Nr 3 Extendery do penisa (Male Edge Basic)
Nr 4 Pogrubienie penisa kwasem hialuronowym
Nr 5 Operacyjne wydłużenie penisa
Nr 6 Ćwiczenia manualne

Czy istnieje dieta na powiększenie członka?

Niestety nie. Wpłynąć na rozmiar członka można jedynie poprzez ćwiczenia manualne lub wykorzystanie w tym celu takich urządzeń jak pompki czy ekstendery. Możemy również skorzystać z preparatów na bazie naturalnych wyciągów ziołowych, jednak nie ma możliwości dostarczenia składników koniecznych do wzrostu penisa z pożywienia.

Poradnik jak powiększyć penisa: Podsumowanie

Po przeczytaniu tego poradnika wiesz już jak powiększyć penisa oraz które metody cieszą się szczególną popularnością i zaufaniem wśród mężczyzn. Każdy z opisanych w tym artykule sposobów na powiększenie członka ma swoje wady i zalety, które należy wziąć pod uwagę w trakcie podejmowania decyzji.

Stosowanie tabletek takich jak penilarge jest z całą pewnością najwygodniejszą i wyjątkowo dyskretną formą kuracji powiększającej, jednak uzyskany efekt nie jest trwały, a preparat jak każdy środek spożywczy może w niektórych przypadkach powodować reakcje alergiczne.

Korzystanie z pompek podciśnieniowych czy extenderów nie należy może do szczególnie wygodnych, za to płacimy za produkt, który może nam służyć przez lata. Warto jednak przed zakupem zastanowić się, czy znajdziemy czas i chęci do codziennego treningu oraz czy będziemy mieli do tego odpowiednie warunki (korzystanie z urządzenia a dyskrecja).

Ćwiczenia manualne wymagają wiele cierpliwości a uzyskane dzięki nim efekty nie zawsze są zadowalające. Możemy jeszcze skorzystać z zabiegów chirurgicznych (wstrzyknięcie żelu lub nacięcie wiązadeł), warto jednak dobrze przemyśleć tę decyzję ze względu na ryzyko powikłań.

Warto dobrze przeanalizować wszystkie za i przeciw danej metody, tak aby nie żałować podjętej pod wpływem chwili decyzji i pamiętać, że powiększanie penisa to nie sprint, tylko maraton. Powodzenia!

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.