Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Jak powiększyć penisa

Najczęściej stosowane metody naturalnego powiększania członka

Zastanawiasz się, czy można wpłynąć na rozmiar penisa, bez kosztownych operacji, stosując wyłącznie naturalne i bezpieczne metody?

Odpowiedź brzmi, Tak. Naturalne powiększanie rozmiaru penisa to nie mit, wielu mężczyzn powiększyło swojego członka korzystając wyłącznie z naturalnych metod, o których dowiesz się więcej z tego artykułu, jeśli również Ty, chcesz zyskać dodatkowe centymetry, wybierz metodę odpowiednią dla siebie.

Każdego dnia, wielu mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia zadaje sobie pytanie, jak powiększyć członka w naturalny sposób? Mam nadzieje, że ten artykuł będzie obszerną odpowiedzią na to pytanie, dowiesz się z niego również które metody cieszą się najwyższą skutecznością i najlepszą opinią wśród stosujących je mężczyzn na całym świecie.

Wyłącznie naturalne metody powiększania członka 2018

Doskonale rozumiemy, że wybór odpowiedniej metody może być problematyczny, na etapie podejmowania decyzji pojawia się wiele pytań, co będzie lepsze, pompka podciśnieniowa czy może tabletki na bazie ziół, a może powiększanie członka poprzez naciąganie z wykorzystaniem ekstendera?

Poniżej znajdziesz opis poszczególnych metod oraz listę ich zalet, oraz wad, dzięki czemu podjęcie właściwej decyzji powinno być znacznie prostsze.

Tabletki ziołowe

Metoda nr 1

Jak powiększyć penisa - Tabletki ziołoweTabletki na powiększenie penisa to bardzo prosty, lecz skuteczny sposób na zyskanie dodatkowych centymetrów, jest to również metoda, po którą mężczyźni sięgają najczęściej.

Bez wątpienia, główną zaletą wykorzystania właśnie tej metody jest bardzo wysoki stopień dyskrecji, po zakupie otrzymujemy przesyłkę niezdradzającą zawartości, a w niej malutką buteleczkę, którą bez problemu schowamy w szufladzie, dzięki czemu nikt z domowników nie dowie się, o naszym zakupie.

Przeprowadzenie kuracji jest banalnie proste, wystarczy 1 do 2 tabletek dziennie popitych wodą, następnie pozostaje nam już tylko czekać na efekty w postaci wzrostu rozmiaru członka o kilka centymetrów, dodatkową zaletą stosowania tabletek powiększających penisa to korzystny wpływ na uregulowanie gospodarki hormonalnej, a co za tym idzie, silniejsze i dłuższe erekcje.

  Zalety
 • Niska cena
 • Łatwość użycia
 • Wysoki stopień dyskrecji
 • Pozytywne opinie wśród mężczyzn
  Wady
 • Brak

Pompki podciśnieniowe

Metoda nr 2

Jak powiększyć członka - Pompki podciśnieniowePompka do penisa to produkt, który uplasował się na 2 miejscu w naszym rankingu, głównie ze względu na bardzo dobre efekty, które można uzyskać w zwiększeniu rozmiaru penisa, zarówno na długość, jak i w obwodzie, ale również przez swoją wysoką wszechstronność.

Pompki podciśnieniowe mogą być z powodzeniem wykorzystane przez mężczyzn niemających problemów z wielkością swojego penisa, natomiast borykających się z problemem zaburzeń erekcji, albowiem pompki mogą stanowić świetną alternatywę dla leczenia farmakologicznego, bardzo dobrze radzą sobie w sytuacji której problemy z erekcją wynikają z niedostatecznego dopływu krwi do prącia.

Na rynku dostępne są pompki klasyczne oraz takie, które można z powodzeniem wykorzystać w środowisku wodnym, w wannie lub pod prysznicem, zyskujemy dzięki temu więcej możliwości, a za sprawą silniejszego ciśnienia wytworzonego w środowisku wodnym, uzyskane efekty będą jeszcze lepsze niż w przypadku użytkowania pompki na powietrzu.

Warto uważać na podróbki oraz produkty niskiej jakości, aby nie zrobić sobie krzywdy podczas próby powiększenia penisa. Jeśli zastanawiasz się jak powiększyć penisa w naturalny sposób, to pompka będzie świetnym rozwiązaniem.

  Zalety
 • Korzystna cena dla produktu do wielokrotnego użytku
 • Łatwość użycia
 • Wzmocnienie oraz wydłużenie erekcji
  Wady
 • Konieczność stosowania przez 15-20 minut
 • Niski stopień dyskrecji

Kremy

Metoda nr 3

Kremy na penisa o działaniu miejscowym mogą stanowić świetną alternatywę dla kuracji ogólnoustrojowych z wykorzystaniem preparatów na bazie składników ziołowych, można je również wykorzystać jako „wspomaganie” podczas powiększania członka przy pomocy tabletek, tak aby oba produkty działały synergicznie, potęgując działanie drugiego, dzięki takiemu prostemu zabiegowi, możemy skrócić czas, w którym pojawią się pierwsze efekty w postaci dodatkowych centymetrów.

Wg zapewnień producenta, połączenie kremu oraz tabletek, może dać efekt w postaci dodatkowych 3 cm w przyroście penisa, w stosunku do kuracji przeprowadzonej wyłącznie suplementu w formie tabletek.

Naturalne powiększenie członka to również świetna okazja do poprawy stanu skóry oraz uregulowania gospodarki hormonalnej.

  Zalety
 • Niska cena
 • Łatwość użycia
 • Wysoki stopień dyskrecji
  Wady
 • Słabsze efekty niż w przypadku tabletek

Ćwiczenia manualne

Metoda nr 4

Ćwiczenia na powiększenie penisa to interesującą i co najważniejsze w pełni darmowa metoda, dzięki której możemy wydłużyć oraz pogrubić członka, bez stosowania tabletek czy używania pompek, niestety w tym wypadku musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na pierwsze efekty przyjdzie nam poczekać zdecydowanie dłużej niż ma to miejsce w przypadku preparatów ziołowych czy pompek próżniowych.

Będzie nam potrzebna również solidna dawka samodyscypliny i zaangażowania, aby uzyskać zamierzone rezultaty, ćwiczenia należy wykonywać systematycznie przez wiele tygodni, a sam „trening” potrafi zająć sporo czasu, dlatego, jeśli masz dużo obowiązków, czy wymagającą pracę, lepiej i wygodniej będzie skorzystać z kuracji w formie tabletek lub z użyciem pompki do penisa.

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak powiększyć penisa bez ponoszenia żadnych kosztów, wybór ćwiczeń będzie najlepszym wyjściem.

  Zalety
 • W pełni darmowa metoda
 • Wysoki stopień dyskrecji
  Wady
 • Słabsze efekty niż w przypadku tabletek, kremów czy pompek
 • Dłuższy czas oczekiwania na pierwsze efekty
 • Konieczność systematycznych ćwiczeń
Kwas hialuronowy

Metoda nr 5

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to rozwiązanie szczególnie polecane tym mężczyznom, którym zależy na natychmiastowych efektach, zabieg jest mało inwazyjny i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, w większości sytuacji wrócić do domu możemy już tego samego dnia.

Niestety sposób ten posiada również kilka wad, powiększeniu ulega tylko obwód penisa, bez wpływu na jego długość, efekty nie są stałe i utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy a koszt zabiegu w zależności od miasta i klinik, potrafi sięgać nawet 12.000tys zł.

  Zalety
 • Natychmiastowy efekt
  Wady
 • Wpływ wyłącznie na zwiększenie obwodu penisa
 • Bardzo wysoki koszt zabiegu
 • Brak trwałych efektów
Optyczne powiększenie

Metoda alternatywna

Nie jest to co prawda metoda na „powiększenie” penisa, ale może sprawić, że członek będzie wydawał się większy niż ma to miejsce w rzeczywistości, aby osiągnąć pożądany efekt, należy wykonać kilka prostych czynności:

Przykrócić włosy łonowe Ogolić jądra oraz prącie

Pomocne może być również zrzucenie zbędnych kilogramów, dzięki temu Twój penis nie tylko będzie wydawał się większy, ale również wpłynie to na poprawę sprawności seksualnej.

Jak powiększyć penisa w sposób naturalny

Podsumowanie

Wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie, jak powiększyć penisa bez kosztownych operacji plastycznych?, ten artykuł ma za zadanie na nie odpowiedzieć...

Powiększenie członka w sposób całkowicie naturalny, jest jak najbardziej możliwe, bez względu na to, którą metodę wybierzesz, bardzo ważna będzie systematyczność oraz cierpliwość, aby uzyskać zadowalające rezultaty.

--

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu, wciąż zastanawiasz jak powiększyć penisa, w dodatku w sposób naturalny i bezpieczny dla zdrowia, możesz rozważyć którąś z sugerowanych przed medirank.pl metod:

Tabletki – Ranking 2018 - Zobacz produkt nr 1 w rankingu Pompka do penisa – Ranking 2018 - Zobacz produkt nr 1 w rankingu

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.