Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Jak opóźnić wytrysk - 3 sposoby walki z przedwczesnym wytryskiem

3 sposoby na opóźnienie wytrysku

W internecie ciężko znaleźć prostą odpowiedź na pytanie "jak opóźnić wytrysk". W większości są to powielane banały w stylu "zrelaksuj się, zacznij medytować czy masturbuj się przed stosunkiem". Kto ma dzisiaj na to czas i ochotę? W tym artykule przedstawię Ci tylko te metody, których wprowadzenie w życie nie jest czasochłonne, ani mało praktyczne jak w przypadku masturbacji.

Dobrą wiadomością dla mężczyzn, którym zależy na tym, aby przedłużyć stosunek, jest to, że dostępnych jest kilka skutecznych sposobów walki z przedwczesnym wytryskiem. Na szczególną uwagę zasługują 3 z nich - naturalne suplementy dostępne bez recepty, np. orgasm control, prezerwatywy nasączone benzokainą, oraz leki z grypy SSRI na bazie dapoksetyny. To na nich skupie się w dalszej części tego artykułu.

Jak opóźnić wytrysk - Lista sprawdzonych środków na przedwczesny wytrysk

Wszystkie wymienione sposoby mają swoje zalety, jak i wady. Dlatego warto rozważyć za i przeciw konkretnej metody i wybrać taką, która odpowiada nam w największym stopniu.

Naturalne suplementy bazują na wyciągach i ekstraktach roślinnych, a także witaminach i minerałach. Wpływają pozytywnie na funkcjonowanie organizmu i zdrowie seksualne. Mogą pomóc w wydłużeniu stosunku, jednak ich skuteczność nie jest tak wysoka, jak w przypadku leków wydawanych na receptę. Nie powodują jednak tylu skutków ubocznych, więc dobrym pomysłem jest wypróbowanie tej formy kuracji przez sięgnięciem po silny lek.

Dobrym pomysłem może być również skorzystanie ze specjalnych prezerwatyw nasączonych substancją znieczulającą. Jest to rozwiązanie szybkie i proste, jednak ich cena nie należy do najniższych a samo działanie nie zawsze daje oczekiwane rezultaty.

Naturalne suplementy na opóźnienie wytrysku i wzmocnienie erekcji

Orgasm Control na dłuższy stosunek

Naturalne preparaty to jedna z wygodniejszych metod na opóźnienie wytrysku, z których możemy skorzystać. Są stosunkowo niedrogie, można je kupić bez recepty, a sama kuracja ogranicza się do połknięcia 2 kapsułek (w zależności od produktu) o dowolnej porze dnia.

Wiele osób poleca suplement orgasm control, dlaczego? W swoim składzie zawiera tylko naturalne składniki, które regulują pracę ośrodkowego układu nerwowego. Ponadto zmniejszają wrażliwość na bodźce zewnętrze w okolicy penisa. Dzięki czemu seks jest bardziej satysfakcjonujący i dłuższy. Dużą zaletą tego typu środków jest dodatkowy wpływ na wzmocnienie erekcji i silniejszy wytrysk.

Ile wynosi możliwe opóźnienie wytrysku? Według zapewnień producenta preparatu orgasm control, to seks trwający nawet do 30 minut dłużej. Ile w tym prawdy? Tutaj opinie są podzielone, u jednych przedłużenie stosunku to tylko kilka dodatkowych minut, u innych nieco więcej, są także osoby niezadowolone z uzyskanych efektów.

Trzeba pamiętać, że orgasm control to suplement, a nie lek wydawany na receptę. W przypadku suplementów nie można do końca przewidzieć możliwego do uzyskania efektu. Jednak i tutaj pojawia się spory plus, czyli gwarancja satysfakcji. Co to oznacza w praktyce? Jeśli uzyskane efekty nie będą zadowalające i będą odbiegać od tych deklarowanych przez producenta, możemy odesłać go w ciągu 30 dni i odzyskać pieniądze.

Orgasm control uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu medirank, na najlepsze tabletki na przedłużenie stosunku bez recepty. Zachęcam do zapoznania się z opublikowanym tam zestawieniem popularnych na rynku preparatów mających przedłużyć stosunek w sposób naturalny.

Syntetyczny lek na przedwczesny wytrysk na receptę - Priligy

Lek na opóźnienie wytrysku

Sięgnięcie po leki mające za zadanie opóźnić wytrysk powinno być ostatecznością. Tę metodę poleca się tym mężczyznom, u których przedwczesny wytrysk stanowi naprawdę duży problem. Dapoksetyna należy bowiem do grupy selektywnych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny (SSRI), ma silny wpływ na współczulny układ nerwowy, zmniejszając wydzielanie serotoniny.

Lek Priligy (handlowa nazwa dla depoksetyny) wydawany jest tylko przez lekarza specjalistę w uzasadnionych do tego przypadkach. Jeśli nie jesteś w stanie uprawiać seksu dłużej niż 2 minuty, warto skonsultować się z lekarzem. Leki skuteczne pozwalają opóźnić wytrysk, jednak ich stosowanie może powodować nieprzyjemne skutki uboczne, dlatego tak jak wspomniałem na początku, lepiej sprawdzić w pierwszej kolejności mniej inwazyjne metody.

Do najczęstszych skutków ubocznych stosowania dapoksetyny możemy zaliczyć omdlenia, nudności oraz zawroty głowy. Rzadziej spotykane są bóle głowy, biegunki oraz bezsenność.

W przeciwieństwie do suplementów jak orgasm control, czy climax control, dapoksetyna powinna być stosowana jedynie doraźnie, do 3 godzin przez planowanym stosunkiem. Ci mężczyźni, którzy chcą być gotowi w każdej sytuacji, najczęściej sięgają po preparaty o działaniu długofalowym.

Specjalistyczne prezerwatywy na opóźnienie wytrysku

Prezerwatywy na długi seks

Prawda jest taka, że nie każdy mężczyzna może, lub chce przyjmować środki na przedwczesny wytrysk o działaniu na cały organizm. Dla nich opracowane zostały specjalne prezerwatywy nasączone od wewnątrz lubrykantem zawierającym benzokainę. Takie prezerwatywy działają miejscowo na zasadzie lekkiego odrętwienia i zmniejszenia wrażliwości penisa.

Dla partnerki nie będzie specjalnie odczuwalnej różnicy, ze względu na to, że od zewnątrz prezerwatywy nasączone żelem znieczulającym nie różnią się od tych standardowych. Co prawda pozwalają opóźnić wytrysk, jednak satysfakcja płynąca z seksu może być mniejsza. Trzeba także mieć na uwadze, że cena prezerwatyw na przedwczesny wytrysk jest nieco wyższa od tych klasycznych. Nie warto w tym wypadku kupować najtańszych modeli, a postawić na sprawdzone i cieszące się dobrą opinią prezerwatywy jak Durex Performa.

Jak opóźnić wytrysk i przedłużyć stosunek korzystając z domowych sposobów

Jak już wspominałem na początku, w tym artykule skupiłem się na tych metodach, które działają szybko, i nie wymagają wielkiego wysiłku. Jeśli jednak nie jesteś przekonany do żadnego z opisanych sposobów, możesz sprawdzić skuteczność domowych technik stosowanych w przedwczesnym wytrysku.

Niektóre z nich możesz wprowadzić w życie od razu, inne wymagają systematycznej pracy, ale mogą zapewnić odczuwalne opóźnienie wytrysku w dłuższej perspektywie czasu.

Masturbacja przed stosunkiem pozwala opóźnić wytrysk

Jedną z nich jest masturbacja na 15-20 minut przed stosunkiem, dzięki czemu spada poziom podniecenia oraz stres, a penis staje się mniej wrażliwy na bodźce. Nie oszukujmy się, nie ma nic przyjemnego w masturbacji przed seksem, co więcej jest to mało praktyczne. Ciężko wyobrazić sobie sytuacje, gdy w trakcie spotkania, wychodzisz do toalety aby "rozładować napięcie".

Medytacja, optymalna pozycja oraz większa częstotliwość stosunków

Innym sposobem aby opóźnić ejakulacje, jest medytacja. Można również wybrać taką pozycję która pozwala cieszyć się dłuższym seksem. Jedną z takich pozycji jest pozycja misjonarska (klasyczna).

Jak wyeliminować przedwczesny wytrysk? Uprawiaj seks częściej. Im większa częstotliwość odbywanych stosunków, tym większa szansa na opóźnienie wytrysku i bardziej satysfakcjonujące życie seksualne. Częstsze uprawianie seksu to również wzrost umiejętności w sypialni. To również bardzo ważny czynnik w przypadku zaburzenia, jakim jest przedwczesny wytrysk, pewność siebie zdecydowanie ułatwia opóźnienie wytrysku i większą satysfakcję z seksu.

Jak powstrzymać przedwczesny wytrysk - Wypróbuj te 2 techniki

Jeśli w dalszym ciągu nie wiesz jak przedłużyć stosunek w sposób naturalny, możesz przetestować 3 techniki - stop and go, oraz stosunek przerywany. Pierwsza technika polega na masturbacji, i przestaniu na moment przed osiągnięciem orgazmu. Takie ćwiczenie warto powtórzyć kilka razy.

Stosunek przerywany to nic innego jak wyciągnięcie penisa w momencie w którym poczujesz, że wytrysk jest blisko. Ta metoda nie jest polecana w przypadku seksu bez prezerwatywy, ze względu na możliwość nieplanowanej ciąży.

Jak opóźnić wytrysk - Podsumowanie

Zdrowie seksualne to podstawa dla wielu mężczyzn, a nic nie wpływa na nie w bardziej niekorzystny sposób jak przedwczesny wytrysk. Stres, zniechęcenie, a nawet depresja, to częste symptomy towarzyszące tej dolegliwości.

Wiesz już jak opóźnić wytrysk, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych sposobów i naturalnych środków. Preparat orgasm control pozwala nie tylko wydłużyć stosunek, ale również wzmocnić erekcję i zapewnić intensywniejszy orgazm. Jego stosowanie jest bardzo proste i polega na połknięciu 2 kapsułek w ciągu dnia. Orgasm control dostępny jest również w postaci żelu lub wygodnych chusteczek.

Można także połączyć stosowanie suplementu z prezerwatywami z żelem znieczulającym. Możesz niemal dowolnie łączyć ze sobą podane w tym artykule techniki, wybór należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, że stosowanie leków na bazie depoksetyny to ostatni krok, po który warto sięgnąć dopiero w sytuacji, jeśli inne metody okażą się nieskuteczne. Priligi to silny i skuteczny lek, jednak powinien być stosowany jedynie po konsultacji z lekarzem.

Na rynku dostępne są również tabletki na powiększenie penisa, których skład również pozwala opóźnić osiągnięcie orgazmu. Tutaj jednak możemy zyskać podwójnie, wydłużając czas trwania stosunku przez jednoczesnym uzyskaniu powiększenia rozmiaru członka.

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.