Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Szukasz urządzenia o potwierdzonej skuteczności, aby powiększyć penisa o kilka centymetrów?

Ze wszystkich dostępnym na rynku ekstenderów do penisa, wybraliśmy ten który cieszy się największym zaufaniem wśród mężczyzn oraz bardzo wysoką skutecznością...

Jes-Extender - Ekstender do penisa

Ocena produktu przez medirank

Jes-Exteder - Ekstender do rozciągania penisa

Cena produktu: Przystępna

Produkt przeznaczony do wielokrotnego użytku

9.5

Opinie użytkowników: Bardzo dobre

200+ pozytywnych opinii na temat urządzenia

9.8

Gwarancja producenta: Tak

Gwarancja podwójnego zwrotu kosztów

9.9

Skuteczność: Bardzo wysoka

Skuteczność na poziomie 97,5%

9.9
Ekstender nr 1 w rankingu

3 gwiazdkiPoziom dyskrecji

4 gwiazdkiŁatwość stosowania

5 gwiazdekkSkuteczność

Co sprawia, że właśnie ten ekstender do penisa zasługuje na specjalne wyróżnienie w naszym rankingu?

200+

pozytywnych recenzji na temat urządzenia

+5cm

większy rozmiar penisa po 6 miesiącach stosowania

97,5%

potwierdzonej skuteczności w powiększaniu rozmiaru członka
Wysoka skuteczność Jes-Extendera

Potwierdzona skuteczność

Urządzenia typu ekstender, których działanie opiera się na potwierdzonej medycznie zasadzie trakcji, cechują się bardzo wysoką skutecznością w zwiększaniu rozmiaru penisa
Urządzenie do rozciągania penisa wysokiej jakości

Wysoka jakość urządzenia

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu może nam służyć przez długi czas, objęty jest również 2 letnią gwarancją.
Opinie o ekstenderze

Pozytywne opinie i gwarancje

Urządzenie cieszy się bardzo dobrą opinią wśród mężczyzn, ponadto producent gwarantuje podwójny zwrot pieniędzy w przypadku braku uzyskania zadowalających efektów

Podsumowanie rankingu

Ekstendery do penisa to obecnie jedyna na rynku metoda, której skuteczność potwierdzono w niezależnych testach klinicznych, uzyskując rekordowy wynik powiększenia penisa o 40%, oraz niespotykany dotąd współczynnik skuteczności na poziome 97,5%.

Dowiedziono również, że rozciąganie penisa przy pomocy ekstenderów, to nie tylko skuteczny sposób naturalnego powiększenia członka, zarówno w jego obwodzie jak i długości, ale także trwałego zniwelowania krzywizn nawet do 70%.

Możliwy wzrost penisa przy pomocy jes-extendera to nawet do 5cm długości, oraz do 3cm więcej w obwodzie członka w zaledwie 6 miesięcy od rozpoczęcia treningu z jego wykorzystaniem.

Urządzenie wykorzystuję metodę trakcji, długotrwałego poddawania penisa naciąganiu z odpowiednio dobraną siłą pociągową, zachodzi wówczas reakcja cytokinezy, dochodzi wtedy do trwałego podziału oraz mnożenia się komórek, przez co masa prącia ulega wzrostowi na całej jego długości.

Wyróżniony w naszym rankingu Jes-Extender, to produkt wysokiej jakości, zapakowany w eleganckie, drewniane opakowanie, wyróżniające go na tle innych dostępnych tego typu produktów.

W zestawie dołączona jest instrukcja w 6 językach oraz szczegółowy harmonogram korzystania z ekstendera, dzięki czemu dokładnie wiesz, jaką siłę pociągową zastosować na danym etapie treningu.

Osoby oczekujące szybszych rezultatów, mogą skorzystać z możliwości jaką daje Jes-Extender i połączyć go z innym produktem na powiększenie penisa, np. tabletkami na bazie naturalnych składników, lub kremem o silnym działaniu miejscowym, pozwalającym uniknąć rozstępów oraz poprawić stan skóry penisa.

Wersja light, oryginal oraz titanium posiadają 2 letnią gwarancję, natomiast wersja gold objęta jest dożywotnim okresem gwarancji.

Więcej na temat urządzenia Jes-Extender

Skuteczność na poziomie 97,5%?

Masz dość niedziałających i przereklamowanych produktów? Chcesz wreszcie powiększyć swojego penisa i cieszyć się udanym życiem seksualnym?

Mamy rok 2021. Na rynku dostępnych jest wiele produktów stworzonych z myślą o mężczyznach pragnących powiększyć członka bez ingerencji chirurgicznej, niestety, jak można się domyślić, nie wszystkie z nich działają tak dobrze, jak w deklaracjach producentów.

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku ekstenderów do penisa, obecnie są to jedyne urządzenia, których działanie zostało potwierdzone w niezależnych testach klinicznych, uzyskując niespotykany dotąd współczynnik skuteczności, wynoszący aż 97,5%.

Jak wygląda skuteczność ekstenderów do rozciągania penisa w liczbach?

Skuteczność na poziomie 97,5% uzyskana została dzięki odpowiedniemu zastosowaniu siły trakcji, dzięki czemu nie tylko możemy odnotować wzrost rozmiaru członka, ale również zniwelować krzywizny nawet o 70%.

Efekt powiększenia jaki jesteśmy w stanie uzyskać podając członka długotrwałemu i systematycznemu rozciąganiu z wykorzystaniem urządzenia jes-extender, to nawet 5 cm wzrostu długości penisa oraz do 3 cm więcej w jego obwodzie.

Chyba każdy mężczyzna zgodzi się, że dodatkowe 5cm w rozmiarze długości penisa to bardzo dużo, szczególnie jeśli nie wymaga to od nas ogromnych nakładów finansowych, czy konieczności ingerencji chirurgicznej, która uniemożliwi nam przez dłuższy czas wykonywanie codziennych obowiązków, na co wielu panów nie może sobie pozwolić.

Działanie potwierdzone w testach klinicznych

Na forum Międzynarodowego Sympozjum Na Temat Operacji Rekonstrukcyjnych Narządów Płciowych przedstawione zostały wyniki uzyskane przez Jes-Extender w niezależnych testach klinicznych, w których to rekordowy wzrost rozmiaru penisa osiągnął aż 40%.

W badaniach wzięło udział 18 zdrowych mężczyzn, nie wykazujących problemów z erekcją ani nie przechodzących wcześniej żadnych operacji narządów płciowych.

W pierwszych dwóch tygodniach od rozpoczęcia badania, u uczestników stosujących urządzenie jes-extender, zastosowano siłę pociągową wynoszącą 900-1000g, w kolejnych 22 tygodniach została ona zwiększoną do 1000-1200g.

Mężczyźni biorący udział w badaniu musieli nosić urządzenie przez 12 godzin w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu, przez okres od 8 do 24 tygodni. Pomiary dokonywane było w 2 tygodniowych odstępach.

Uzyskane wyniki okazały się być bardziej niż zadowalające, odnotowano wówczas średni wzrost rozmiaru penisa o 3,2 cm, natomiast średni tygodniowy wzrost wynosił dokładnie 2,1 mm. Warto podkreślić, że w trakcie trwania badania, nie odnotowano żadnych efektów ubocznych.

Większy członek to nie tylko lepsza samoocena, ale również większa szansa na osiągniecie orgazmu przez partnerkę…

Inne badania przeprowadzone na grupie 323 szkockich studentek, wykazały, że aż 34% z nich preferuje penisa większego niż 15,5 cm, zwiększając tym samym szanse na osiągnięcie orgazmu pochwowego.

Infografika przedstawiająca efekt powiększenia penisa z wykorzysteniem urządzenia jes-extender

Nie tylko badania…

Działanie potwierdzone w testach klinicznych to z pewnością wielka zaleta jes-extendera, nie można jednak zapomnieć o opiniach klientów, mężczyzn borykających się z tym samym problem co Ty, to ich opinia jest tutaj kluczowa.

Działanie wyróżnionego w naszym rankingu ekstendera, potwierdzają nie tylko niezależne testy kliniczne, ale przede wszystkim opinie zwykłych mężczyzn, produkt ten cieszy się bowiem bardzo dobrą opinią wśród klientów drogerii erotycznych.

Chce zobaczyć opinie na temat produktu

Czym właściwie są ekstendery do penisa?

Ekstendery to niezwykle proste w swojej konstrukcji urządzenia, przeznaczone do wytworzenia długotrwałego naciągnięcia członka, w trakcie którego dochodzi do trwałego rozrostu tkanek penisa, powodując tym samym wzrost jego rozmiaru zarówno w obwodzie jak i długości.

Ekstendery najnowszej generacji, zbudowane są z materiałów wysokiej jakości, przez co noszenie ich jest zdecydowanie bardziej komfortowe niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Jeśli pracujesz w domu, lub nie masz ciągłego kontaktu z innymi ludźmi, możesz spokojnie nosić urządzenie pod ubraniem w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Ekstendery to urządzenie niewielkich rozmiarów, więc bez większego trudu można zabrać go ze sobą w podróż służbową, czy na wakacje, bez konieczności przerwania kuracji powiększającej.

Mechanizm działania ekstenderów

Mechanizm stojący za wysoką skutecznością urządzeń typu extender, to nic innego jak wykorzystywana od lat w medycynie, zasada trakcji. Po nałożeniu urządzenia i ustawieniu odpowiedniej siły pociągowej rozciągającej penisa, dochodzi do powolnego, lecz trwałego podziału oraz mnożenia komórek ( reakcja cytokinezy ), w efekcie czego dochodzi do wzrostu masy penisa na całej jego powierzchni.

Gdy dopiero zaczynamy korzystać z urządzenia, siła pociągowa wynosi zaledwie 800-1200g, ale już w 6 tygodniu stosowania wzrasta do 2000g, dzięki czemu członek poddawany jest coraz większemu wysiłkowi, do którego musi się zaadaptować.

Na czym polega zasada trakcji?

Trakcja to nic innego jak poddawanie wybranej części ciała długotrwałemu rozciągnięciu, zachodzi wówczas reakcja cytokinezy, czyli mnożenia oraz podziału komórek, zasada ta wykorzystuje zdolność ludzkiego organizmu do adaptacji do czynników zewnętrznych.

Kontrola postępów

Producent urządzenia do rozciągania penia - Jes-Extender, oferuje swoim klientom dostęp do specjalnej aplikacji online, w której można regularnie zamieszczać uzyskiwane w trakcie kuracji pomiary, pozwala to w sposób precyzyjny ocenić nasze postępy, a w przypadku ich braku, możemy ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów.

Trzeba jednak pamiętać o zrobieniu zdjęć przed oraz po zakończeniu kuracji z wykorzystaniem urządzenia, należy również pamiętać o cotygodniowym uzupełnianiu statystyk on-line.

Budowa urządzenia

Budowa urządzenia do rozciągania penisa Jes-Extender
Bezpieczeństwo

Rozciąganie penisa z wykorzystaniem ekstenderów, to jeden z bezpieczniejszych sposobów naturalnego powiększania rozmiaru męskich organów płciowych. Wyróżniony w naszym rankingu Jes-Extender został sklasyfikowany jako certyfikowane urządzenie medyczne, posiada również wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające go do użytku na terenie UE.

Wady oraz zalety urządzenia

Jes-extender to lider wśród urządzeń do rozciągania penisa, bez wątpienia posiada wiele zalet, ale jak każda dostępna na rynku metoda do naturalnego powiększania penisa, nie jest pozbawiona wad, postaram się pokrótce opisać każdą z nich.

Zalety

Wysoka skuteczność

Główną zaletą urządzenia Jes-extender z całą pewnością jest jego wysoka oraz potwierdzona w niezależnych testach klinicznych skuteczność, wynosząca 97,5%.

Według zapewnień producenta, przy właściwym używaniu ekstendera, można uzyskać wydłużenie penisa nawet do 5cm, oraz powiększenie obwodu o dodatkowe 3cm.

Dzięki systematycznemu rozciąganiu penisa przy pomocy extendera, można nie tylko zyskać dodatkowe kilka centymetrów w jego rozmiarze, ale również zniwelować krzywizny nawet o 70%.

Łatwy w użyciu

Jes-extender wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu noszenie go jest wygodne i nie powinno sprawiać problemów. Sam ekstender jest lekki i można nosić go pod ubraniem, co sprawia, że powiększenie penisa następuje w sposób dyskretny.

Urządzenie szczególnie polecane osobom, pracującym w domu lub mających więcej wolnego czasu, ze względu na to że noszenie ekstendera poza domem może nie być zbyt praktyczne, choćby przez zdejmowanie oraz zakładanie urządzenia w sytuacji korzystania z toalety.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

To co naprawdę podoba mi się się w tym urządzeniu to gwarancja zwrotu środków, w przypadku braku oczekiwanych rezultatów. Bardzo często jesteśmy zapewniani o niesamowitej skuteczności produktu, niestety w wielu przypadkach jedyne co się pojawia, to uzasadnione rozczarowanie.

W tym konkretnym przypadku, producent urządzenia poszedł w bardzo dobrym kierunku i zapewnił użytkownikom swojego produktu, możliwość prowadzenia statystyk online, dzięki czemu w prosty sposób możemy śledzić uzyskane przez nas postępy, ale również po przedstawieniu swoich zdjęć przed i po, oraz przy systematycznym uzupełnianiu naszego progresu, możemy ubiegać się o zwrot poniesionych przez nas kosztów.

Wady

Cena

Cena którą trzeba zapłacić za urządzenie jes-extender jest dość wysoka, otrzymujemy jednak produkt wysokiej klasy, zbudowany z materiałów wysokiej jakości, który będzie nam służyć przez długi czas.

Podstawowe elementy urządzenia wykonane zostały z tytanu, co znacząco wpływa na jego trwałość, całość zapakowana jest w bardzo eleganckie, drewniane pudełko.

649,90 zł to koszt całego zestawu, w skład którego wchodzą m.in:

Produkt wyposażony jest również w kompletny harmonogram, dzięki któremu wiemy dokładnie jaką siłę pociągową zastosować w danym tygodniu, aby uzyskać zamierzone rezultaty.

Noszenie urządzenia przez dłuższy czas

Rozciąganie penisa wymaga sporego nakładu czasu, szczególnie jeśli zależy nam na efektach widocznych w krótkim czasie. Samo urządzenie należy nosić kilka godzin w ciągu dnia, najlepiej jeśli będziemy z niego korzystać codziennie.

Ekstender można z powodzeniem nosić pod ubraniem, co znacząco zwiększa poziom dyskrecji i sprawia, że łatwiej będzie nam wygospodarować kilka godzin na trening penisa, , jednak korzystanie z niego w miejscu pracy czy na spacerze, może nie być najlepszym rozwiązaniem.

Szczególnie uciążliwe może być ściąganie oraz zakładanie urządzenie, w sytuacji gdy będziemy musieli udać się za potrzebą.

Maksymalizacja efektów

Z racji, że urządzenie wykazuje działanie zewnętrzne na tkanki penisa, możemy z powodzeniem połączyć stosowanie ekstendera z inną metodą o działaniu ogólnoustrojowym, przez co pierwsze widoczne efekty mogą pojawić się w krótszym czasie.

Rozciąganie penisa z zastosowaniem urządzenia mechanicznego jakim jest ekstender, możemy z powodzeniem połączyć z tabletkami na powiększenie penisa na bazie ziołowych składników.

Takie rozwiązanie ma kilka zalet, pierwsza z nich to maksymalizacja efektów poprzez oddziaływanie w tym samym czasie na tkanki penisa zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz.

Kolejna zaleta, to uregulowanie gospodarki hormonalnej, podniesienie poziomu testosteronu, oraz poprawa libido.

Tabletki ziołowe wykazują również korzystny wpływ w problemach z uzyskaniem, oraz utrzymaniem erekcji.

Różnice między wersją oryginal, titanium oraz gold

Zarówno wersja oryginal oraz gold zapakowane są w eleganckie mahoniowe opakowanie, natomiast opakowanie wersji titanium wykonane zostało z aluminium.

Do wersji Jes-Extender Gold dołączono dodatkowo gazę ochronną, miękkie mocowanie oraz rzep, ponadto wersja gold posiada nie dwuletnią, a dożywotnią gwarancję.

Podsumowanie
Wygląd opakowania urządzenia do rozciągania prącia

Rozciąganie penisa z zastosowaniem ekstendera - Jes-Extender, to bezpieczna, i jak pokazują badania, oraz opinie stosujących go mężczyzn, skuteczna metoda bezoperacyjnego powiększania członka.

Cena urządzenia z pozoru może wydawać się dość wygórowana, jednak trzeba pamiętać, że kupujemy produkt, który będzie nam służyć przez długi czas a nie przez miesiąc czy dwa.

Jes Extender wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jego użytkowanie jest bezpieczne, w przeciwieństwie do chińskich podróbek, czy ekstenderów niskiej jakości, w których siła pociągowa może być zbyt mała lub co gorsza, zbyt wysoka, co w konsekwencji może prowadzić do problemów ze wzwodem.

Rozwiązanie to, szczególnie polecane jest tym mężczyznom, którzy mogą wygospodarować kilka godzin w ciągu dnia na noszenie ekstendera, choć jest on wygodny i można go ukryć pod ubraniem, noszenie go w miejscu publicznym może być dla wielu panów krępujące.

Jeśli szukasz produktu z wyższej półki, to jes-extender będzie dobrym wyborem.

Chcę dowiedzieć się więcej o Jes-Extender

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.