Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Czy rozmiar ma znaczenie

Wstępne omówienie problemu

Czy rozmiar penisa ma znaczenieZastanawiasz się czy rozmiar Twojego penisa jest wystarczająco duży, aby w pełni zadowolić partnerkę? Boisz się że nie sprostasz oczekiwaniom, lub w skrajnych przypadkach zostaniesz „wyśmiany”?

Cierpi na tym Twoja samoocena i jakość życia seksualnego?

Kompleks małego członka

Nie martw się, kompleks małego penisa, czyli przeświadczenie o tym że rozmiar posiadanego przez nas członka odbiega od przyjętych norm to bardzo często występujące zjawisko, czy wiesz, że według badań przeprowadzonych w 2005r, aż 50% mężczyzn biorących udział w badaniu, było niezadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, twierdząc że jest on zbyt mały aby zapewnić satysfakcje swojej partnerce?

Co bardzo istotne, w tym samym badaniu wzięły udział partnerki ów mężczyzn, aż 70% z nich odpowiedziało w ankiecie, że jest całkowicie zadowolonych z rozmiaru penisa swojego partnera, a tylko 6% z nich odpowiedziało, że mógłby on być większy.

Wyniki tego badania dają jasny sygnał, że większość problemów tworzymy w swojej głowie, duży wpływ mają na to z pewnością filmy dla dorosłych, w których aktorzy obdarzeni są penisami o ponadprzeciętnych rozmiarach, które mogą wprowadzić w kompleksy nawet hojnie obdarzonych panów.

Zaniżone poczucie własnej wartości i silny lęk przez odrzuceniem wynikające z przekonania o posiadaniu członka w rozmiarze poniżej przeciętnej, potrafi doprowadzić do całkowitej rezygnacji z aktywności seksualnej, a w skrajnych przypadkach nawet do depresji.

Znajomość kobiecego ciała

Warto również pamiętać o tym, że orgazm kobiety nie jest zależy wyłącznie od rozmiaru penisa, bardzo ważna jest odpowiednia gra wstępna, znajomość wszystkich stref erogennych ale również „technika” jaką operujemy w trakcie stosunku, jak widzisz czynników które mają wpływ na udany seks jest bardzo wiele, nie warto przesadnie skupiać się tylko na jednym z nich.

Jeśli jednak wciąż zadajesz sobie pytanie, "czy rozmiar ma znaczenie?" i uważasz, że poczuł by się pewniej po zyskaniu dodatkowych centymetrów, w tym artykule przedstawimy Tobie kilka prostych sposobów aby powiększyć członka, naturalnie, bez konieczności przechodzenia inwazyjnej operacji.

Ile wynosi średnia długość penisa

Jeśli Twój penis mieści się w przedziale od 13 do 15cm to nie masz się czym martwić.

Dane w tym temacie nie są jednoznaczne, ponieważ według badania przeprowadzonego w 2000r w „ International Journal of Impotence Research” na grupie 50 mężczyzn cierpiących na problemy z potencją, wykazały że średnia długość członka to 13.6 cm.

Jednak w 2001r, badanie przeprowadzone przez „ LifeStyles Condoms” dało nieco inne wyniki, wg nich średnia to 14.9cm.

Z kolei badanie przeprowadzone na nastolatkach w przedziale wiekowym od 17 do 19lat, zaowocowało średnią w wysokości 12.5 cm w trakcie erekcji.

Średnia długość penisa w trakcie wzwodu, wynosi natomiast 12.6 cm.

Możemy zatem przyjąć, że posiadając penisa w rozmiarze 13+ plasujemy się w średniej i nie musimy przesadnie obawiać się negatywnej reakcji ze strony partnerki.

Co jest ważniejsze, długość czy obwód penisa?

Wielu mężczyzn zadaje sobie to pytanie, co jest ważniejsze aby zapewnić pełną stymulacje i doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego, długość czy może obwód?

Według zebranych do tego momentu danych, ankiet oraz przeprowadzonych badań wynika jednoznacznie, że większe znaczenie ma obwód członka a nie jego długość, wbrew przekonaniu większości mężczyzn.

Głębokość pochwy wynosi niespełna 10 cm a w niektórych przypadkach nawet 5-6 cm, tak więc penis o długości 12cm w zupełności spełni swoje zadanie.

Istnieje prawdopodobieństwo że zbyt duży członek będzie powodować dyskomfort lub nawet silny ból w trakcie stosunku, ponieważ może uderzać o narządy znajdujące się wewnątrz macicy, tak więc warto się zastanowić czy penis w rozmiarze 20+ jest naprawdę tym co na czym nam zależy.

Prawidłowy rozmiar członka

W terminologii medycznej, nie istnieje takie określenie jak „prawidłowy” rozmiar członka, jeśli Twój penis w trakcie pełnej erekcji przekracza 12 cm, to mieścisz się w ogólnie przyjętej średniej, jest to również wystarczający rozmiar penisa niezbędny do pełnej stymulacji pochwy.

Przerysowany rozmiar męskiego członka

Bardzo często mężczyźni mają mylne wyobrażenie na temat tego czym jest „prawidłowy” rozmiar penisa, w branży erotycznej promowany jest kult wielkiego członka jako wyznacznika męskości, aktorzy grających w tego typu produkcjach mogą pochwalić się penisami przekraczającymi bardzo często 20 cm, co wyraźnie odbiega od przyjętej średniej, wypaczając tym samym postrzeganie tego co jest normalne a co przerysowane lub wręcz karykaturalne.

Zatem, czy rozmiar członka ma znaczenie? Tak, ale nie tak duże jak próbuje się nam wmówić.

Jak mierzyć penisa

Pomiar członka w kilku prostych krokach

Z tej części dowiesz się jak w kilku prostych krokach, dokonać dokładnego pomiaru swojego penisa, oraz czy mieści się on w średniej.

W celu otrzymania dokładnych i najbardziej wiarygodnych wyników, zaleca się aby wykonać pomiary kilkukrotnie w różnych odstępach czasu, a następnie wyciągnąć średnią z uzyskanych wyników.

Mierzenie długości

Mierzenie długości penisa należy wykonywać w pozycji stojącej, pomiar należy prowadzić od strony grzbietowej prącia, od jego podstawy w kierunku szczytu, bardzo ważne, aby wszystkich pomiarów dokonywać w trakcie pełnej erekcji, w innym wypadku uzyskane wyniki będą niedokładne.

Pomiar grubości

Aby dokonać wiarygodnego pomiaru grubości członka, należy wykonać pomiar w 3 miejscach, pod żołędziem, u podstawy penisa oraz na jego środku, następnie, z uzyskanych wyników średnią.

Tak samo jak w przypadku pomiaru długości, tak i tutaj wszystkich pomiarów należy dokonywać w trakcie trwania erekcji.

Podsumowanie

Średnia długość penisa waha się pomiędzy 12.6 cm do 14.9 cm w stanie erekcji, natomiast głębokość kobiecej pochwy wynosi od 5 do 10 cm, zatem jeśli twój członek mieści się w tym przedziale, nie masz się o co martwić, Twój penis jest wystarczająco duży aby kobieta mogła doznać orgazmu pochwowego.

4 proste sposoby na powiększenie penisa bez operacji

Jeśli jednak w dalszym ciągu powraca do Ciebie to samo pytanie, czy rozmiar ma znaczenie dla partnerki i czy jesteś w stanie ją zaspokoić, uważasz że rozmiar Twojego penisa jest zbyt mały i chcesz dowiedzieć się jak powiększyć penisa w naturalny sposób, bez kosztownych operacji plastycznych i ryzyka powikłań po operacyjnych, to proponujemy zapoznać się z wybranymi przez nas metodami, o najwyższej skuteczności.

Sprawdzone metody

Najczęściej wybieraną i zdecydowanie najprostszą naturalną metodą, są tabletki na powiększenie penisa dostępne bez recepty, większość z nich posiada w 100% naturalny skład o wysokiej gęstości odżywczej, dzięki czemu do penisa dopływa więcej krwi, dochodzi również do podziału oraz mnożenia komórek, przez co penis staje większy a erekcje silniejsze.

Krem do penisa działa na bardzo podobnej zasadzie do tabletek, z tą różnicą że wykazuje działanie miejscowe a nie ogólnoustrojowe, kremy świetnie nadają się również do spotęgowania efektów kuracji preparatami ziołowymi, jesteśmy wtedy w stanie przyśpieszyć pojawienie się pierwszych widocznych efektów.

Dla osób które nie chcą stosować suplementów czy kremów, świetną alternatywą mogą okazać się dostępne na rynku, wysokiej jakości pompki do penisa, można ich używać zarówno na powietrzu jak pod prysznicem, wytwarzane podciśnienie w środowisku wodnym, wywiera jeszcze większe podciśnienie na tkanki członka, dając silniejszy i dłużej utrzymujący się efekt obrzmienia, który po etapie regeneracji owocuje przyrostami w rozmiarze penisa.

Nie można zapomnieć o profesjonalnych urządzeniach medycznych, czyli tzw. ekstenderach. Są one nieco droższe od pompek i tabletek, ale należy pamiętać że jest to wydatek jednorazowy, i będzie nam służyć przez długie lata. Produkty renomowanych producentów posiadają również gwarancję na wypadek uszkodzenia produktu, dzięki czemu nie musimy się martwić że po kilku użyciach nasz ekstender wyląduje w śmieciach a my stracimy pieniądze, jak może to mieć miejsce z podróbkami lub urządzeniami wątpliwe jakości.

Systematyczne naciąganie penisa z powodzeniem wykorzystywane jest w powiększaniu części ciała jest od tysięcy lat, a skuteczność tej metody została wielokrotnie potwierdzona testami klinicznymi.

Podsumowanie

Główne pytanie, na które szukaliśmy odpowiedzi w tym artykule, brzmi: Czy rozmiar ma znaczenie? Odpowiedź na nie może być tylko jedna, to zależy. Zależy od wielu czynników, im lepszą dysponujemy techniką, tym mniej liczyć się będzie rozmiar naszego członka, kolejny czynnik to z pewnością znajomość wszystkich stref erogennych na ciele kobiety, nawet stopień relacji między partnerami może odegrać istotną rolę.

Nie można jednak ulec sztucznie wykreowanemu obrazowi, że jedynie penis w rozmiarze 20cm jest w stanie zagwarantować pełną satysfakcję, jeśli Twój penis przekracza 12cm to mieścisz się w średniej, jeśli dodatkowo popracujesz nad wymienionymi powyżej kwestiami, to nie masz powodu do zmartwień.

Zachęcamy również do zapoznania się ze zwycięskimi produktami w rankingu medirank 2018

Nr 1 w kategorii: Tabletki na powiększenie penisa

Nr 1 w kategorii: Pompki do penisa

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.