Nr 1 w kategorii suplementów
na powiększenie penisa

Zobacz zwycięski produkt

Czy da się powiększyć penisa?

Czy da się powięskzyć penisa Jeśli należysz do tych mężczyzn, których natura nie obdarowała pokaźnych rozmiarów penisem, to pewnie wielokrotnie w Twojej głowie pojawiało się jedno pytanie... czy da się powiększyć penisa?

Martwisz się, że nie dasz rady w pełni usatysfakcjonować partnerki, a może po prostu chcesz poczuć się pewniej na siłowni, czy basenie.

Odpowiedź na pytanie, czy powiększenie penisa jest możliwe, brzmi... tak!

Metody naturalne i chirurgiczne

Obecnie stosowanych jest kilka metod powiększania członka, zarówno te naturalne i mało inwazyjne, jak i te równie skuteczne, ale obarczone sporym ryzykiem i wymagające długiej rekonwalescencji oraz przyjmowania leków.

Przy wykorzystaniu dostępnych, naturalnych metod na powiększenie członka, nie musisz ograniczać się do jednej konkretnej metody, możesz w praktycznie dowolny sposób połączyć 2 lub 3 z nich, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.

Czy da się powiększyć penisa bez operacji?

Popularne metody na powiększenie przyrodzenia

Tabletki

Na chwile obecną, największą popularnością wśród mężczyzn szukających skutecznych i bezinwazyjnych metod na powiększenia przyrodzenia, cieszą się tabletki na powiększenie penisa na bazie naturalnych ziołowych wyciągów.

Stosowanie suplementu w formie tabletek jest proste i wygodne, a sposób przeprowadzenia kuracji z ich wykorzystaniem cechuje się bardzo wysokim poziomem dyskrecji. Większość panów woli zachować w tajemnicy fakt, że starają się powiększyć rozmiar penisa, a preparaty w formie tabletek, świetnie się do tego nadają.

Kwas hialuronowy

Coraz częściej przeprowadzanym w Polsce, mało inwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem, jest wprowadzenie pod skórę kwasu hialuronowego. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a pacjent może opuścić klinikę jeszcze tego samego dnia.

Efekt powiększenia widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu, nie musimy więc czekać na pojawienie się pierwszych efektów, niestety z wykorzystaniem tej metody, odnotujemy wzrost penisa jedynie w jego obwodzie, a samo efekt nie jest trwały.

Ze względu na to, że kwas hialuronowy jest materiałem naturalnym i całkowicie biodegradowalnym, po upływie 24-36 miesięcy, zabieg należy powtórzyć.

Dla wielu panów, barierą nie do przejścia będzie cena zabiegu, która w zależności od kliniki w której będzie on przeprowadzony, potrafi wahać się 3.000 do nawet 12.000zł.

Pompki

Pompka do penisa to produkt bardzo wszechstronny, świetnie sprawdza się w powiększaniu męskich organów płciowych, ale także w zastosowaniu doraźnym, bezpośrednio przed stosunkiem w celu uzyskania silniejszej i utrzymującej się przez dłuższy czas erekcji.

Pompki z powodzeniem wykorzystywane są w leczeniu problemów z erekcją, szczególnie u starszych mężczyzn, dzięki czemu mogą oni uzyskać mocną erekcję i znów cieszyć się seksem.

Ekstendery

Rozciąganie penisa to jedna z najstarszych metod z których można skorzystać w celu rozrostu członka, jej działanie zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi, a skuteczność popularnych urządzeń wynosi nawet 97,5%.

Minusem jest konieczność noszenia urządzenia przez kilka godzin w ciągu dnia, może ono również utrudniać wykonywanie codziennych zajęć.

Inne metody

Operacyjne wydłużenie członka cechuje się wysoką skutecznością, jednak ze względu na długi czas rekonwalescencji po zabiegu, konieczność przyjmowania leków i rezygnacji z codziennych obowiązków, coraz mniejsza liczba mężczyzn się na niego decyduje. Nie można również zapomnieć o wysokiej cenie zabiegu.

Czy powiększenie penisa jest możliwe?

Po przeczytaniu tego artykułu, znasz już odpowiedź na pytanie, "czy da się powiększyć penisa".

Możliwych metod skutecznego powiększenia prącia jest naprawdę sporo, teraz pozostaje jedynie podjęcie właściwej decyzji w wyborze metody najbardziej odpowiedniej dla nas.

Dla mężczyzn bardzo aktywnych, uprawiających sport lub pracujących w zawodzie wymagającym bycia w ciągłym ruchu, zdecydowanie najlepszym wyborem okażą się preparaty w formie tabletek bądź kremów.

Ich zastosowanie wymaga jedynie połknięcia tabletki lub wsmarowania kremu, nie zajmuje to sporo czasu a preparat można bez problemu zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Panowie, którzy z jakiegoś powody nie mogą, lub nie chcą przyjmować suplementów mających wpływ na gospodarkę hormonalną, mogą sięgnąć po równie skuteczne produkty jak choćby pompki do penisa lub esktendery. Obie metody wymagają jednak noszenia urządzenia przez dłuższy czas w ciągu dnia, dla pompek wynosi on około 15 minut, a w przypadku ekstenderów może sięgać nawet kilku godzin.

Pompki do penisa mają to zaletę, że można je wykorzystać bezpośrednio przed stosunkiem, w celu poprawy erekcji, z tego też względu często sięgają po nie mężczyźni nie mający problemów z rozmiarem członka.

Czy da się powiększyć penisa w krótkim czasie?

Bardzo często zadawanym pytaniem na forach o tematyce powiększania przyrodzenia, jest "czy da się powiększyć penisa w krótkim czasie?". Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, głównie ze względu na to, że dla każdego oznacza to co innego.

Najszybszą metodą z całą pewnością będzie wstrzyknięcie pod skórę kwasu hialuronowego, wtedy efekt wzrostu obwodu będzie widoczny od razu, w przypadku tabletek ziołowych, czas w którym mogą pojawić się pierwsze efekty wynosi zazwyczaj około jednego miesiąca.

Efekty uzyskane dzięki urządzeniom mechanicznym, takich jak np. ekstendery, mogą pojawić się nieco później, jednak po upływie 6 miesięcy przewidywany wzrost rozmiaru członka może osiągnąć nawet 5cm.

Tak, więc każdy sam musi udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, czy da się powiększyć penisa w krótkim czasie, warto jednak pamiętać , aby wybierać tylko bezpieczne i sprawdzone metody.

Czy da się powiększyć penisa - Podsumowanie

Tak, powiększenie penisa jest możliwe, zarówno w sposób naturalny jak i poprzez ingerencję chirurgiczną. Pierwszy krok to wybór odpowiedniej metody, a następnie systematyczne trzymanie się założeń kuracji.

Serwis Medirank.pl korzysta z ciasteczek w celach statystycznych. W każdej chwili możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Więcej w naszej Polityce prywatności.